Jakiś koleś w-----ł mnie na 30 zł! Znam imię i nazwisko i miejsce zamieszkania(miasto 30k ludzi) Mam wgląd w profile na fb jego znajomych i jego dziewczyny. Myślę, że wyciągnięcie adresu zamieszkania i numeru telefonu nie będzie problemem. W Warszawie będę dopiero za pół roku ale na pewno podjadę. Pytanie do was stalkować rodziców i dziewczynę? Myślałem jeszcze nad wrzuceniem jego numeru do jakiegoś serwisu randkowego dla gejów pozamawiać jakieś rzeczy na
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podobno nie pisac na wykopie przez tora. Pff.. Wystarczy zalozyc konto przz bramke proxy (przez tora) i potem spokojnie mozna korzystac. #tor
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@diarrhoea: super, dzięki wielkie ;) - widzę, że jest domyślnie wyłączone teraz

jakieś linki do onionforum itp skąd wezmę? może coś polskiego jakieś forum, aukcje itp?
  • Odpowiedz
Czy samo zainstalowanie "bundla" i wyłączenie javascripta wystarczy aby się cieszyć anonimowym życiem w sieci #tor ?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nstalujesz VirutalBoxa i ściągasz Whonixa (dwa obrazy). Jeden to "bramka", drugi właściwy system. W ten sposób będziesz w miarę bezpieczny. Instrukcja jest na stronie. odpowiedz


@sarge: @Mazowia: dorzyciłbym do tego jeszcze vpn
  • Odpowiedz