via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#tibia

1. gdzie kupic czar na obszarowe strzaly paladyna?

2. jakimi potionami sie leczyc na expie 250 palkiem? btw moge uzywac great mana potionow po jakims updacie xD

3. jak nazywal sie item którym sprawdzało sie posiadane blessy? sa jakies nowe blessy?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wrocilem do grania po dluugiej przerwie. Zaczalem cisnac na karnie na nowym serwie, serio tak ciężko o TH na paladynie? Mam 50 lvl skile 79. Pisze o TH i nikt nie jest zainteresowany. Dodatkowo na paladynie od 50 lvl czym najlepiej strzelac, bo na razie chodze z ethernal spirami :D
#tibia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prostymysliciel: myślę że bezpiecznie będzie założyć że pierwsze pojedyncze th zaczną pojawiać się po 150 lvlu ale nadal nie liczył bym że dasz radę tylko na nich się bawić. Masz dwa wyjścia albo znaleźć stały team który po prostu będzie brał Ciebie albo faktycznie expisz i z czasem twój lvl i umiejętności stają się zachęcające do zabrania na hunt. Co do łuku i skilli to nie ma za wielkiego znaczenia
  • Odpowiedz
  • 1
Siema. Wróciłem do gry po paru latach ( ͡º ͜ʖ͡º)
Czy jest tu jakiś mireczek co gra na harmonii i może imbu zrobić?
#tibia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tibia od kiedy w tibii tyle ludzi zajmuje depo i bawi sie tymi kostkami? przeciez to wyglada smiesznie takie thais co drugi depozyt to jakies kasyno
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Poszukiwany ed na Antice do th/bossów. Nasz stary się wysypał. Zakres 350-550 lvl. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.
Nie podam sztywnych ram kiedy gramy bo pracujemy w systemie zmianowym.
#tibia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#tibia

Hejka. Nie grałem okolo 5 lat, jak sie okazalo mialem w tym czasie hacka. Planuję wieczorem kupić trochę gp na allegro ale nawet nie wiem jakie eq kupić, tanie a dobre?

druga sprawa, gdzie 250 palkiem expic? tak zeby profit lekki byl chociaz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CzasemBiegamCzasemGram:

Tibiopedia.pl is currently offline due to problems in their data center. They expect to be back online by tomorrow. Please excuse the inconvenience.

Mieli pewnie serwer w ovh tam gdzie był pożar.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Tyle przerwy robią jakby wprowadzali nowy dodatek do wowa xD
#tibia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

We wtorek dłuższy SS

ALE TAK JEST CO TYDZIEN REEE, DAJ SPOKÓJ

W środe dłuższy SS

ROBIĄ TO DLA NASZEGO DOBRA, ŻEBY NIE BYŁO BUGÓW
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakieś bossy na 150lvl do robienia daily? Wiem o tym tombie co się zbija wazy. Wiem jeszcze że jest Oberon ale to 400lvl trzeba mieć.
#tibia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M83_: My czasami z @Elev 'em w grupie 4-5 osobowej robiliśmy. Nigdy się nie trafiła czapka, chyba że ktoś zajumał ( ͡° ͜ʖ ͡°). Najlepiej w 5 osób, każdy zabija "swój" spot i leci w miarę szybko, od przyłożenia wtedy 3-4 bossy bijesz.
  • Odpowiedz