Jak to jest z tymi aukcjami charów jak jest current bit 703 a dam 1000 to tyle mi zabierze czy podbije do 704?
#tibia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elo, pytanko. Aktualnie 60 RP, 106dist, 22mlvl. Póki co latam na Wyrmach i expik jest zadowalający (600k/h). Do którego lvla polecacie tam siedzieć i gdzie później skoczyć? Może być full waste pg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tibia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wróciłem do Tibii po bardzo długim czasie , zaczynam na nowo poznawać druida . Posiadam 150 poziom , od 3 dni na nowo gram i już zaliczyłem 4 deskę ... totalnie nie potrafię się odnaleźć w expieniu bez energy ringa . Solo na were mobach i Hero cave Edron nie daje rady - chwila nie uwagi i padam ... polecacie jakieś miejsca do poexpienia gdzie będę mógł na ,, spokojnie „ na
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kr3sowiak: a ja przekornie powiem idź i wywal się tyle razy na tych miejscach ile potrzebujesz by się nauczyć. Bo jestem pewien że połowa tych desek to sprawka panicznego braku skosa/b---y/utamy które by Ci uratowały życie a tego nie dasz rady opanować na słabych mobach jakby w symulacji. Opanuj skosy opanuj dobre hotkeye ale przede wszystkim opanuj stres. Te miejsca które wymieniłeś są miejscami które normalnie expia takie poziomy jak
  • Odpowiedz
@M83_ bo mniej się obrywa? Rzadziej ginie? Bo zyskujesz skilla który przyda Ci się w 1/10 sytuacji kiedy to ten raz Ci dupsko uratuje? Ja też uważałem ze to zbedne. Nauczyłem się i bez sobie nie wyobrażam. To nie kosztuje, więc się naucz, polecam
  • Odpowiedz
Mam takie pytania do grających RP lub po prostu ogarniających tibie.
1. 135 lvl i expie na DLach, exp 700/800k/h. Czy to dużo, mało, czy tyle ile powinno być? exp solo
2. Czy dodajecie imbue na skilla?
3. Co robi RP na team huncie? bo chciałbym coś poszukać a nie mam doświadczenia.

#tibia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubaadamek:
1 Jak na moje 700/800k na Dlach (jeśli mówimy o respie na Fenrock) to mało.

2 Dist, 2 mana, 2 hp, kryt

3 do 150 lvlu odciąga mobki od ms/ed i zbiera loot którego knight nie podniesie, po za tym udaje shootera. Od 150 to samo tylko coś tam bije ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kubaadamek: 1. Mi wychodziło od 120 lvla na DL POI 1,1kk/h, DL Fen 1,2kk/h (wartości z premką, 112 dist na czysto).
2. Osobiście nosiłem pod single target kuszę z krytem i maną na 3 stage, a amunicja infernal bolty.
3. Zależy od miejsca i ekipy, ściąganie mobów z magicznych/lurowanie klat/dodatkowy bloker doklejający moby do klaty EKa.
  • Odpowiedz
panowie EK lvl 111 na swiecie CALMERA, skill 112 cluba, charm pointow wbite 180, zadntch wiekszych questow nie robilem, za ile TC mozna puscic? Nie znam sie na rynku xD Lubie mojego EKa ale granie na Calmerze to jakis dramat xD same brazole.
#tibia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie expić i profitować jednocześnie EKiem 170+? Ostatnie 30 lvli siedziałem praktycznie cały czas na exotic cave i już nie moge patrzeć na tego spota xD
#tibia
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idzie jeszcze skillować na summonie? Tzn mam sorka i knighta ustawiam party i lipa wbija mi white skuliła po ataku na Monka coś źle ustawiam?

#tibia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki jest jakaś wykopowa gildia na Securze? Wróciłem z kolegą do grania i szukamy jakiejś większej ekipy. Na ten moment jesteśmy 180ek i 194ed.
Od razu w sumie pytanko, na takich lvlach można już bić jakieś bossy żeby coś zarobić?
#tibiazwykopem #tibia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tibia

Zacząłem grać sobie na Monza, 69 RP

Ludzie skupują odemnie burst arrow tysiącami
To im potrzebne do expienia low lvl kolegów czy są jakieś fajne miejscówki na mój lvl i nie powinienem tego sprzedawać? Nie grałem nigdy paladynem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pen1: do skillowania. Bursty mają 100% celności, więc możesz nimi skilować na potworach unikatowych takich jak witch pod thais i golem w yala.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
To ciekawe, że już kolejny raz tibia secrets i wiki w tym samym czasie pracują nad tym samym (starym) tematem. Przypadek? Nie sądzę. Serio. XD To wygląda jakby dostawali skądś podpowiedzi naprowadzające na te tematy.

https://www.reddit.com/r/TibiaMMO/comments/m5saxd/old_bugged_achievement_discovered_transmutator/?utm_medium=android_app&utm_source=share

#tibia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WhiteRower:
Z tej strony Bosst, jeden z adminów. Z Samaelem to rzeczywiście był przypadek, natomiast tutaj wytłumaczenie jest proste. Ponad miesiąc temu wrzuciliśmy na nasze forum zapowiedź artykułu, opis działania transmutatora i prawie pełną listę itemów (22). Dodatkowo jeden z naszych userów zastanawiał się czy tam nie ma ukrytego aczka.
Wystarczylo ze Wiki sobie zajrzało i dostali wszystko jak na tacy żeby spytać o to Cipsoft poprzez ticket.

Najśmieszniejsze jest to, że
  • Odpowiedz
Zrobiłem fire portal w forgotten knowledge quest, kliknąłem w maszynkę imbu elegancko wszystko, w questlogu mam completed, a nadal nie mogę robić imbu 3lvl odp ogień i mana leech. O co kaman? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#tibia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach