Wpis z mikrobloga

Od dawna obczajam tag #tibia ale raczej anonimowo. Chcę wrócić do gry po dwuletniej przerwie. Gram 581 rp ze 126 distem i 35 mlvl. Nie mam pojęcia za co się zabrać. Kiedyś katowało się bibliotekę w th. Teraz będę zaczynał od gry solo, żeby trochę się ograć i poznać ludzi. Nie mam pojęcia jakie mam eq. Na pewno nie jakieś najgorsze. Czuję demencję. Przerwa była trochę za długa. Wiem, że mamy tu kilku ogarniętych graczy. Czy ktoś mi podpowie na czym teraz na tym poziomie lata się solo, gdzie duo, a gdzie w full th? Do głowy przychodzą mi catasy, rosha west. Wiem, że robiłem charmy właśnie pod tą miejscówkę, ale nawet nie pamiętam jakie mam te charmy ;p Gdzie teraz robi się hajs? Dzięki za podpowiedzi ludziska! #estela
  • 7
@KiedysBedeMarynarzem: pallkiem do znudzenia rosha west największy hajs i exp ale trochę mały lvl jeszcze. Pod hajs polecam wereliony, w duo z edem fajnie się kobry bije, a w full th jakieś Librarko, plag, westlandy na 2 druidów
@Insane_Mike: Dziś miałem okazję się zalogować do gry. 125 dist bez loya, z loya wychodzi mi 127, a mlvl 34, z loya 35. Problemem jest eq. Myślałem, że miałem coś lepszego. Tymczasem siedzi u mnie living vine bow, gnome armor, prisma legi, zao helmet, 2 x sleep shawl i guardian boots. Byłem pewien, że miałem falcon bowa, ale chyba komuś go pożyczyłem 2 lata temu xD Ze znajomych gra jeszcze 530