#tibia

Zacząłem grać sobie na Monza, 69 RP

Ludzie skupują odemnie burst arrow tysiącami
To im potrzebne do expienia low lvl kolegów czy są jakieś fajne miejscówki na mój lvl i nie powinienem tego sprzedawać? Nie grałem nigdy paladynem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pen1: do skillowania. Bursty mają 100% celności, więc możesz nimi skilować na potworach unikatowych takich jak witch pod thais i golem w yala.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
To ciekawe, że już kolejny raz tibia secrets i wiki w tym samym czasie pracują nad tym samym (starym) tematem. Przypadek? Nie sądzę. Serio. XD To wygląda jakby dostawali skądś podpowiedzi naprowadzające na te tematy.

https://www.reddit.com/r/TibiaMMO/comments/m5saxd/old_bugged_achievement_discovered_transmutator/?utm_medium=android_app&utm_source=share

#tibia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WhiteRower:
Z tej strony Bosst, jeden z adminów. Z Samaelem to rzeczywiście był przypadek, natomiast tutaj wytłumaczenie jest proste. Ponad miesiąc temu wrzuciliśmy na nasze forum zapowiedź artykułu, opis działania transmutatora i prawie pełną listę itemów (22). Dodatkowo jeden z naszych userów zastanawiał się czy tam nie ma ukrytego aczka.
Wystarczylo ze Wiki sobie zajrzało i dostali wszystko jak na tacy żeby spytać o to Cipsoft poprzez ticket.

Najśmieszniejsze jest to, że
  • Odpowiedz
Zrobiłem fire portal w forgotten knowledge quest, kliknąłem w maszynkę imbu elegancko wszystko, w questlogu mam completed, a nadal nie mogę robić imbu 3lvl odp ogień i mana leech. O co kaman? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#tibia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Jest tu jakiś zapalony miłośnik Rookgardu na #realesta ? Wiem, że na tym serwerze jest fajnie rozbudowany, ale nigdzie nie ma żadnych konkretnych informacji np. Jak dokładnie zrobić questy na spike sworda itd. Jest sporo rockslayerow, ale większość nie chce udzielać informacji :P
#tibia #realesta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdyby nie wy... gdyby nie wy moi przyjaciele bez was by mi sie to nie udalo i bez waszych darmowych tips & tricks. Pomyslec ze niecale dwa miesiace temu cieszylem sie z kazdego medicin poucha ktory wypadl z swamp trolla. Pozdro z fartem!
Dziekuje rowniez gildi na swiecie Relania ktora nazywa sie Druzyna Wylewu i przyjela mnie na 20lvl ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tibia
M83_ - Gdyby nie wy... gdyby nie wy moi przyjaciele bez was by mi sie to nie udalo i ...

źródło: comment_16158381210BoZztZtrmY3WPRa58sXzR.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pikaczu: jakby nie było botów to by były wszystkie expowiska wolne, niestety bot zajmujący miejsce 12h dziennie gorszy niż normalny gracz który spali preya i pójdzie
  • Odpowiedz
@Arogancky antica, bona, peloria mniej popularne i "dziwne"? XD
Ja kupiłem 113 skilla ek za 200 tc na antice. Trzeba trochę popolować, a jeśli się komuś spieszy to doklada 100-150 tc i ma bez polowania :p no wszystko zależy co chce. Na karnie nie kupi przecież za tyle, wiadomo :p
  • Odpowiedz
jak teraz jest z profitem na rp jak wprowadzili te strzałki obszarowe u npc? na takim 240 rp idzie wyjść na plus? bo kiedyś robiłem takim rpkiem lekko 100k profitu na godzine na vampach na lewo od edron,kusi mnie wrócić do gierki :P
#tibia
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
#tibia

Ktoś zna jakieś serwery z tibia 7.4/7.6? Może ktoś z wykopków gdzieś gra, to można coś pognębić oponentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tibia
Może ktoś się orientuje bo częściej ogląda twitcha.

Streamer #bubba, na swoich filmach z YT wygląda "żywotnie", taki wesoły grubasek lubiący wypić do publiczności.

Potem miał sporą przerwę od
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem z addonem Waremaster. Na addon 1 trzeba oddać "seprent crest" a na addon 2 "tribal cośtam". Zrobiłem questa na "tribal cośtam" i normalnie oddałem za addon do npc Cael. Natomiast nie mogę tego zrobić na addon 1, tak jakby mi tego nie akceptował. Jest to możliwe dlatego, że kupiłem na markecie a nie zrobiłem sam?
#tibia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubaadamek: Musisz mieć zrobiony children of the revolution quest.
Bo sposób jest taki, idziesz co Caela, piszesz hi > serpent crest > yes i dostajesz addon. Jak nie bierze to przeczytaj co Ci odpisał, pewnie, że nie wykonałeś wszystkiego co trzeba.
  • Odpowiedz
ma ktoś jakiś protip gdzie expić duo ed+ms 150 lvl ~~83 mlvl
lavy/wzty/bandity wiem ale coś jeszcze innego co by było spoko
#tibia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po ile aktualnie ceny tc na bazarkach serwerow z gbe npvp? Jakas realania/harmonia? Generalnie europa najlepiej :D
Btw. Czy którykolwiek kontynent poza europa jest grywalny? Jak pingi? #tibia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak zmienić tego main character, zrobiłem nową postać i chce by to była główna bo na niej gram. Warto tym zaprzątac sobie głowę?
#tibia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pmub: kupon kupujesz bezpośrednio w store podczas bycia zalogowanym. Jeśli dobrze kojarzę za darmo można zmienić tylko wtedy jeżeli twoje chary były stworzone przed wprowadzeniem "głównej postaci" albo po tym jak sprzedasz main chara na bazarze, choć mogę się mylić
  • Odpowiedz
@Panas: grałem w to jakieś 5 lat temu, szczerze to tylko się domyślam że to jeszcze działa. Ale i tak ile czasu przy tym spędziłem...
  • Odpowiedz