Wpis z mikrobloga

@ZarejestrowanyMimoWoli
@a2k__
Zauważyłem ze ek sa najdorzsze na markecie a magiczne faktycznie lipa trochę, ludzie na hp nie potrafia grac czy chodzi o to ze teraz te kapcie 250+ do bicia bosow bez utamo stają się bezużyteczne i wyprzedają wszyscy czy jak?
Btw z innej beczki ek czy rp bardziej profitowy? Bo zawsze mi sie wydawało ze rp, ale po tych zmianach i cenach to zdaje się ze ek rządzą? (przez nerf
@jadepobiegac: są bezużyteczne na bossy + ludzie wolą biegać bez strachu, że dostaną bułę bez utamki i spadną (zresztą na utamce to też możliwe)
Jak dla mnie EK lepszy, choć RP z dobry skillem zrobi tylko trochę gorszy profit, ale RP to spacja (target), ava, mas san, gmp i exura gran san/exura gran a ekiem spacja (target) utito tempo + exori gran + exori mas/min + exori i w tym czasie
@moniek9: Ja bym tu bardziej patrzył na questy, ponieważ zabierają dużo czasu np takie jak wote, new frontier, explorer society, ape city, ice island. Drugą rzeczą, może nawet ważniejszą i bardziej czasochłonną są charmy. Zazwyczaj na takim levelu ludzie sprzedają chary bez charmów, jak już jest jeden to nie jest źle, jak są 2 to już super moim zdaniem. Magic lvl też jest ważny, ten 88 jakiś mega wysoki nie jest,