Wpis z mikrobloga

@Vadzior: Swoja.
Ale faktycznie w tym miesiacu konczyla mi sie waznosc kredytowki ale to chyba na poczatku. Placilem chyba juz nowa.

Zreszta to nie ma znaczenia, bo kredytowka musi byc "ok" w momencie wplaty.

Na stronie widze tylko, ze historia platnosci jest i 19 marca kupowalem kolejn 30 dnia pacca.
@Nikron: Jak nie ma śladu, że coś jest nie tak z płatnościami to pisz do cipsoftu: support@cipsoft.com, a jak coś z płatnościami podejrzewasz to payments@cipsoft.com
Dzieki :)
Juz napisalem. Czekam, az sie odezwa.
Ale wiesz. Na wykopie tez trzeba bylo sie pozalic.

Bo nie bardzo ogarniam jak mozna komus blokowac konto bez zadnego komunikaty (dowiadujesz sie przy logowaniu) i bez zadnego powodu.
W razie zazalen pisz na supposrt.com

No ja #!$%@? xD
@Insane_Mike: No domyslam sie.
Juz caly dzien minal i jedyne co napisali to zebym nazwe postaci podal (ktora byla w tytule maila) i tyle.

Czyli juz przepadnie mi strike 7 dniowy. A chcialem sobie troche run porobic.

Powoli rozumiem czemu ludzie cisna na CipSoft
@WhiteRower: @Insane_Mike: @Marcines: @Vadzior: @Coterson:
Sorry za spam, ale moze was interesuje update.

Po moich kolejnych maila wyslali gotowa formulke, ze "inwestyguja sprawe, ze moje konto moglobyc z hackowana i mam zmienic haslo itp."

Obstawiam, ze system im wykryl, ze logowalem sie z innego IP (bo bylem na weekend u rodzicow) i zautomatu dal freeza, a oni nie wiedza czemu bo sa baranami.
@Nikron: No mam zarejestrowane już dawno. Ale dziwne, że ma to znaczenie. Noob konta z np. boss checkerami to nawet nie wiem czy są porejestrowane, a też zdarzało się na nie logować.
@Vadzior: A to nie mam pojecia.
Moze ichniejsza Pani Jadzia od losowania mnie nie lubi.

A tak wlasciwie jak to robisz, ze grasz w tibie na roznych kompach? Bo klienta sciaga sie za kazdym razem nowego, wiec wszelka zmiana hotkeyow itp. sprawia, ze musisz zmieniac w kazdym miejscu.
Masz na to jakis sposob?

@Nikron: Mam na każdym komputerze klienta i po prostu się loguje. Hotki raz ustawiłem i tak mam. Wiadomo, w pracy czy u rodziców nie mam pełnej gamy hotów bo tam loguje się tylko aby iść na wz, sprawdzić jakieś bossy, odebrać nagrodę dzienną czy pozabijać jakieś gówna do bestiarki/hunting taska typu trolle.