Z ciekawości pytanie, kupiłem sobie jakiegoś nob chara (30lvl ek, 101/94) za 57tc.
Teraz jeśli dobrze kminie, gość zapłacił 50tc za wystawienie aukcji i 12% opłaty sprzedażowej (6-7tc) więc wychodzi na to, że oddał chara za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobrze liczę czy przy takich stawkach jest jakaś ulga?
#tibia
Teraz jeśli dobrze kminie, gość zapłacił 50tc za wystawienie aukcji i 12% opłaty sprzedażowej (6-7tc) więc wychodzi na to, że oddał chara za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobrze liczę czy przy takich stawkach jest jakaś ulga?
#tibia


























#tibia
i pamiętajcie, że on wbił SOLO 1.4KK expa
źródło: comment_1615665133pMYn1lAK05nQ0S6fY29UyX.jpg
Pobierz