przypominam że chwilę temu typek tutaj upierał się że 13k tc to dobra cena za 450rp z 110 distem i 2 charmami
#tibia
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z ciekawości pytanie, kupiłem sobie jakiegoś nob chara (30lvl ek, 101/94) za 57tc.
Teraz jeśli dobrze kminie, gość zapłacił 50tc za wystawienie aukcji i 12% opłaty sprzedażowej (6-7tc) więc wychodzi na to, że oddał chara za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobrze liczę czy przy takich stawkach jest jakaś ulga?

#tibia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej pamięta ktoś ze były kiedyś ots tibi gdzie się logowałeś i była po prostu napierdzielanka? Były 2 teamy się tłukłes. Teraz wchodze i nie ma nic takiego :/ albo nie mogę znaleźć. Istnieją jeszcze takie serwery? #tibia #gry
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Cyleriapl: weź schowaj się z tą reklamą tego gówna. Śmieszne jest to że jak ktoś napisze że sprzeda Tibia coiny to odrazu usuną, ale reklamę shitots to żaden problem
  • Odpowiedz
Gra ktos moze na Xylona?
Wylosowalo mi ten serwer i tak juz zostalem.

Pewnie sie przeniose bo troche nuda. Ale najpierw wbije troche lvla.

BTW. zaczynam od 0 i do tej pory udalo mi sie wymienic kilka zdan wiecej (poza hi, how are u) tylko z jedna osoba.
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@psychopata14-88: na chwile obecną zapłacisz 1000tc, jeśli inny gracz ustawi max bida na 1200tc to na aukcji pojawi sie "current bid 1201 tc" i za tyle kupisz
do czasu jak nikt nie da więcej limitu niż Twój to wygrasz,
aukcja sie zakonczy za kwotę- drugi najwyższy limit +1
  • Odpowiedz
@Bukajamajka: swego czasu Tibiantis jakos rok temu gralem. Wersna 7.6 Super spolecznosc, bez zbyt dużej ilości PK, respektowanie labeli. Kolejki na kopalni. Targanie lootbagów i klepanie runek. Jakbym się 18 lat dotyłu cofnął. Tylko noobków brak i większa kulturka
  • Odpowiedz
ma ktoś na harmonii możliwość handlu z Black Bertem? xD
misja jest do króla minotaurów i tak sie składa, że zgubiłem list od jego matki

#tibia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, jaki serwer polecacie do gry? Drugie pytanko. Kupując jakiś 10 lvl ze skillami można dokonać przeniesia postaci na inny serwer oraz np zmienić nick, czy jest to niemożliwe?
#tibia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach