• 0
Powrót po 16 latach do Tibii. Ostatni raz grałem na 7.6, będę odkrywał wszystko na nowo.

Jaka profesje wybrać? Grałem Knightem na 7.6
Jaki serwer wybrać? Słyszałem że obecnie PVP jest bezsensu a głównie to mnie interesowało w Tibii. Nie nudzi się gra bez PVP?

#tibia #tibiazwykopem
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gawix:
to czy pvp czy non-pvp to Twój wybór, ale jak masz zamiar grać to warto zainwestować te 40zł w jakąś w miarę wyskilowaną postać, gra będzie dużo przyjemniejsza.

Co do zmian, zobacz sobie poradnik Zarakso jest na youtubie kilka odcinków.

PS. na harmonii (non-pvp) mamy gildie w której gra kilku mirków
  • Odpowiedz
@gawix: no warto bo nowy server, dużo ludzi gra więc łatwiej team znaleźć. z kupnem chara na karnie będzie drożej ze względu że nowy server więc dużo ludzi chce tam grać.
co do ceny to zależy jaka prof i czy w jakiś konkretny skill celujesz.
  • Odpowiedz
08:20 Furb, the orange wizard of fun is overjoyed! You actually made his colour win! Enjoy his gifts for the next week! CO TO JEST PANOWIE ?
#tibia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tibijskie świry, namówiłem do gry 208 ek i 260 ed. Sam mam 250 RP, w zeszłym roku po 10 latach przerwy wbilem solo 30 lvli i dałem sobie spokój. Gdzie moglibyśmy poexpic w th i jakie accessy porobic? Eq raczej na start będziemy mieli słabe jak na dzisiejsze standardy #tibia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@C13CH4N: zacznijcie sobie od oldschoolowych miejscówek, np mury albo banuta. Łatwo tam się wprawić w rytm gierki. Poszukajcie ms i idźcie na prison albo ctc jak jest wrath.
  • Odpowiedz
@C13CH4N: jeżeli wróciliście polecam czerwone spektry na początek żeby ogarnąć co i jak,spot bardzo prosty bo spektry się nie przerzucają potem zielone i niebieskie.Nastepnie prison minus 1 z msem
  • Odpowiedz
@szkopul: na tym lvlu wszędzie xD spike, wampy edron tylko nie za głęboko, tomby, bonebesty na edron, lb necro, yala kulty z fajnym profitem z rope beltow, nawet cyklopy czy jakieś dwarfy na tym poziomie są spoko no i oczywiście stonerefineryz czy corymy. Mało precyzyjne pytanie bo jakbyś powiedział czy server mocno zaludniony czy nie to łatwiej jest dobrać odpowiednie miejsce.
  • Odpowiedz
Jakaś wskazówka gdzie na exp RP 156? Fajnie by było jakby nie szedł total waste (lava lurkery kazo). Aktualnie na grimach 1by1 ok. 750k/h ale podejrzewam że na tym levelu można wyciągnąć więcej. Z góry dzięki za jakieś wskazówki
#tibia #secura
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem czy uwierzycie ale godzine temu pozbyłem się kupionego wczoraj warsinger bowa z 2gim poziomem kryta na 15h jeszcze za 490k i nie wiadomo co się z nim stało w depo nie ma w bp też nie bo mam na hotkeyu. Amba fatima było i nie ma.. I musiałem drugi raz go kupić wydając 125 tc xD ale co tam to tylko 20 zł ¯\_(ツ)_/¯
#tibia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@naganiaczherculesa: możesz spróbować lower rosha sporo zależy od tego jak będziesz sobie radził ale spot jest fajny i widziałem ten takie poziomy powoli pojawiające się. I zdecydowanie barklesy na ab to świetne miejsce chociażby by wbić bestiary ale może też się z respem zaprzyjaźnić. Możesz też śmiało próbować asura pałac może jeszcze nie lustro. Generalnie miejsc jest dużo ale nie wiem na ile na tych wymienionych będziesz się czuł okej.
  • Odpowiedz
#tibia mój kolega chcąc wrócić do gry założył konto i kupił 1000 tc aby kupić postać ale okazało się że tc są initially non-transferable a mowi ze kupował transferable. Czy ktoś miał podobny problem i co zrobić?
Z góry dzięki za pomoc
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@C13CH4N: jak nic nie użył i nie minęło 14 dni to ma prawo:
4. Right of Withdrawal
You have the right to withdraw from this contract within 14 days from the day of the conclusion of the contract without giving any reason unless the corresponding service has already been used. To exercise the right of withdrawal, you must inform us (CipSoft GmbH, Prüfeninger Straße 20, 93049 Regensburg, Germany, email: payments@cipsoft.com)
  • Odpowiedz
Kurna

Mam dwa kapcie na epocca (retro open, Orange) EK 101 sword i pałka 104 Dist.

Myślicie ze jest w ogóle sens to wystawiac? Przeciez cip za samą aukcje potrąci mi 50 tc,to aby chociaż wyjść na plus to te 100 tc conajmniej muszą pójść.

Btw,
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tibia cale życie grałem knightem. Kolejny raz po rocznej przerwie wracam do gierki i spróbowałbym nowa klasę. Raczej gram solo. Wybrać paladyna czy sorcerera? Ktora postac aktualnie daje więcej funu?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach