Solo granie w "mid" lvl (choć wielu powie "low" pewnie nawet) - czym najprzyjemniejsze waszym zdaniem takie 300-400 lvl? Grałem edem~300 lvl to zakladam ze msem jest dość podobnie :p rp ~380lvl fajny, twardszy ale słabo sie leczy (w porównaniu do ed) co mnie wkurzało ale szło się przyzwyczaić, trochę toporne to manasowanie ciągle. Za to ek nie mam doświadczeń żadnych, prócz totalnego kapcia 130+ i była to dla mnie męka trochę.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
jadepobiegac
via Android- 0
konto usunięte
- 1
@Prespekt: a jaka przyjemnosc z grania na serwie, gdzie kazdy resp jest zajety? xD tez wolne mniej zaludnione serwy
Polish_Lewak
via Android- 1
@jadepobiegac Gdybym nie miał myszki z dodatkowymi przyciskami to pewnie na siłę próbowałbym grać palkiem, ale ustawiłem sobie wszystkie hoty pod myszką i knajtem gra mi się zajebiście. Rotacja czarów nie jest taka straszna jakby się mogło wydawać. Knajtem wyciskam ładną kasę, z expem solo już trochę gorzej, ale też nie ogarniam tych nowych miejsc, więc może po prostu nie mam wiedzy gdzie expić. Powodzenia w gierce Mireczku ᕦ(ò
- 1
3
10 najpopularniejszych (obecnie) gier MMORPG

To nie tylko World of Warcraft...
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
po ile teraz sa ciastka?
#tibia
#tibia
Halko, mam pytanko (i wątpliwości) o kolejnego charma.
500rp, expię różnie - solo, duo, th. Póki co 6 run - zap, freeze, dodge, wound, enflame i poison. Co wybrać na 7? Waham się między low blow a divine wrath.
Dziękuję, zdjęcie dla atencji.
#tibia
500rp, expię różnie - solo, duo, th. Póki co 6 run - zap, freeze, dodge, wound, enflame i poison. Co wybrać na 7? Waham się między low blow a divine wrath.
Dziękuję, zdjęcie dla atencji.
#tibia
źródło: comment_16162716346WMLH6pBbBDAy27EZa4OME.jpg
Pobierz@Elev a utani hur? Szkoda tych punktów
- 1
409 ek na harmoni, godzina do końca aukcji, póki co 3000tc, jak ktoś chętny to podeślę link na pw
#tibia
#tibia
Nie gram już kupę czasu w tą grę, ale odkąd wprowadzili market z postaciami lubię sobie od czasu do czasu włączyć i obejrzeć co ludzie mają. Ot taka mała nostalgia ( ͡º ͜ʖ͡º) #tibia
#tibia
Dwie kwestie z tibii. Gdzie expic ek 130lvl+ pacc żeby też coś zarobić? Już sam nie wiem za co mam się zabrać w tej grze serio ani na stronkach nic nie mogę znaleźć ani poradników na yt no dam już nie wiem dajcie znać gdzie było by najlepiej.
Czy nie sądzicie ze tibi przydały by się nowe profesje do wyboru? Albo chociaż żeby te co są miały dwie drogi
Dwie kwestie z tibii. Gdzie expic ek 130lvl+ pacc żeby też coś zarobić? Już sam nie wiem za co mam się zabrać w tej grze serio ani na stronkach nic nie mogę znaleźć ani poradników na yt no dam już nie wiem dajcie znać gdzie było by najlepiej.
Czy nie sądzicie ze tibi przydały by się nowe profesje do wyboru? Albo chociaż żeby te co są miały dwie drogi
@KaaPiik: barbarzyńca, bo brakuje drugiego melasa xD a tak na serio to mechanika profesji jest na tyle dziwna, że imho chyba ciężko by było dać coś więcej niż mamy :S
@VollejwJaja: krailos nightmare scion caveeeeeeeee
- 0
Macie jakiś pomysł na expa teamem ponad 70-94 lvle? Obecnie siedzimy na weremobkach wyciskając 500k/h bez staminy i boosta. Ale chciałoby się coś lepszego. Może być waste.
#tibia
#tibia
@Prespekt werehyeny a od 100 Lava lurkery lub na Spectry na czerwone lub niebieskie tylko ek Defa musi mieć. A jakoś od 130/150 na zielone z arachnofobocami czy jak się je pisze i wtedy 2 Def lub Def na arachno.
Solo to were moby do 100 potem Lava lurkery do 200 a potem asury zamek, 250/300 asury lustro, I gdzieś na 500 można na rosha West i asury.
Solo to were moby do 100 potem Lava lurkery do 200 a potem asury zamek, 250/300 asury lustro, I gdzieś na 500 można na rosha West i asury.
@frems: carlin culty
- 0
Jakaś gildia na securze ? Przygarnie mojego rp 302 lvl na wspólne bossy itp ?
#tibia
#tibia
- 0
@moniek9: odblokowane
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
#tibia
Cześć przyjaciele, czy jest jakaś stronka gdzie mogę sprawdzić cenę danego przedmiotu na poszczególnych serwerach ?
Cześć przyjaciele, czy jest jakaś stronka gdzie mogę sprawdzić cenę danego przedmiotu na poszczególnych serwerach ?
Jakby ktoś miał zamiar poszukiwać Soulbleederka to zapraszam,kilka zostało #tibia
źródło: comment_16161730099u3QYsxyvApvzNKvvR3ByY.jpg
PobierzKtoś jakiś th na karnie? 80rp będę
#tibia
#tibia
- 0
Nie wolno udostępniać linków do postaci z char bazaru?
#tibia
#tibia
Tej zrobcie ktos war otsa takiego jak z tibi 8.1-8.6 ze byly dwa teamy i sie n----------o ze soba na zmiennych mapkach albo ten war ots co bylo kilka mapek i sie chara za sms kupowalo tam tez d------e dymy byly i pelny serwer bo to w pyte bylo a czlowiek by sobie p---------l jak na real tibie nie ma czasu
#tibia
#tibia
- 0
@Exevo_gran_mas_flam nie mordeczko na pewno nie bylo tam charow z harmonii ale pamietam ze furora tam byla z taifunem devilry.
Ten war o ktorym mowisz to chyba tylko thais mapa byla i sie tam gralo mateuszami dragonami seromontisami i eternalami tez spoczko ale nudzilo mocno.
Ten war o ktorym mowisz to chyba tylko thais mapa byla i sie tam gralo mateuszami dragonami seromontisami i eternalami tez spoczko ale nudzilo mocno.
@moglesznamizjednejwazy: thais/venore/fibula i pustynia
Czesc, zachciało mi się wrócić do tibii i stwierdziłem, że zagram na Premii, ktoś gra/grał i jest w stanie się wypowiedzieć o sytuacji na serwerze? Jest sens tam grać czy jest jakieś chore domina do? #tibia
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@M83_ idz na jakieś weremoby, na tym lvlu będziesz w okolicy 0 na diamondach
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
jak sie nazywa program do zwiekszania fps w tibii mam kompa za 5k od dzisiaj i problem z fpsami xD
#tibia
#tibia
- 13
Czołem mirki i mirabelki
Chciałbym podzielić się z Wami owocem ostatnich miesięcy, który jest rozwijany w ramach wolnego czasu. Projekt polega na próbie stworzeniu statystyk i narzędzi około tibijskich i przedstawieniu ich w przyjaznej formie użytkownikom. Pierwszym z nich jest próba „przewidzenia” szansy na wystąpienie danego bossa na każdym ze światów na podstawie danych z ostatnich dni/tygodni/miesięcy. Algorytm jest cały czas dostrajany, niemniej z każdym tygodniem/miesiącem danych w statystykach jest więcej, co skutkuje
Chciałbym podzielić się z Wami owocem ostatnich miesięcy, który jest rozwijany w ramach wolnego czasu. Projekt polega na próbie stworzeniu statystyk i narzędzi około tibijskich i przedstawieniu ich w przyjaznej formie użytkownikom. Pierwszym z nich jest próba „przewidzenia” szansy na wystąpienie danego bossa na każdym ze światów na podstawie danych z ostatnich dni/tygodni/miesięcy. Algorytm jest cały czas dostrajany, niemniej z każdym tygodniem/miesiącem danych w statystykach jest więcej, co skutkuje
@qbfrost: no to ci moge podaćI wiele w tył nawet z godzinami i datami daj znać na PW
























