Wpis z mikrobloga

Mam 50lvl sorca i 52 mlvl. Wzialem task na ice golemy i crystal spidery.
O ile golemy ora sie latwo to kurde te crystal spidery mnie przerazaja. Czytalem na wiki, ze 50 sorc powinien dawac rade je #!$%@?, ale kurde chyba nie umiem xD

Z 1 daje sobie rade. Uciekajac w kolko (boje sie zlurowac wiecej) i walac one target z tego energy strike i leczac sie exura. No ale w tym tempie taska za szybko nie zrobie. Tez chyba nie profituje za duzo. Jedynie lekko na plus wychodze jak bije wiecej golemow.
Poza tym troche sie boje ze sie wywale, bo jednak jest to lekko na krawedzi. Szczegolnie jak sie przypaleta jakis golem jeszcze (drugi pajak, to #!$%@? od razu).

Mozna prosic o jakies rady? #tibia


Jak cos to eq nie mam za bardzo. Jakies podstawowy crap bo nie wiem co kupowac. Zdropilem ta maske co daje ice demage protect wiec to dorzucam, ale generalnie eq zalosne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
@Nikron: taski najlepiej robić w kilka osób

znajdź sobie eka i druida – wystarczy zadać hita na mobku i każdemu z Was zaliczy mobka do taska – a więc 3 osoby na raz punkty zdobywają, a bije się znaaaaacznie prościej w teamie
@MacDada: Dzieki za tipa. Nie mialem pojecia. :)

Niestety gram solo.
Jeszcze na jakims malo zaludnionym serwerze. Wiec pewnie sie przeniose za jakis czas. Chociaz poki co to przynejmniej nikt nie przeszkadza mi tutaj wiec wole sie wdrozyc na spokojnie.
@Nikron: druga sprawa to skille, eq i umiejętności

ja EKiem też narzekałem, że taski nie są dostosowane pod mój lvl

teraz już wiem, że jakbym miał lepsze skille, eq i moje dzisiejsze umiejętności, to pewnie dawałbym radę – no cóż, taka gra.

za to w duo z druidem bylo już spoko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nikron: na takim małym lvlu lepiej się przenieść wcześniej, tzn zacząć nową grę, zakładaj już chara na docelowym serwerze albo poszukaj już na bazarze czegoś z dobrym mlvl (do 100tc już kupisz coś fajnego) bo potem transfer 750tc będzie Cię kosztował a prędzej czy później do tego dojdzie
@KaaPiik: Juz mnie jakis wykopek uswiadomil, ze bez sensu robie.
Ale nic nie poradze. Jestem sentymentalny i przywiozuje sie do postaci.

Wole wydac troche kasy i przeniesc swoja postac niz kupowac inna xD