Hej Mirki i Mirabelki. Od jakiegoś czasu poszukuję lapka i po przestudiowaniu tagu #pustulkowelaptopy stwierdziłem, że chyba najlepszym wyborem dla mnie będzie poleasingowy t460 - bo jak ustaliłem budżet to koło 1500 zł, więc w teorii by było idealnie.
Jest tylko kilka problemów, laptop niby powinien kosztować 1500 zł, a najtańsze oferty jakie znalazłem to 1800-2000. Więc albo jest ciężko coś takiego upolować, albo ja źle szukam. Stwierdziłem, że można się
Jest tylko kilka problemów, laptop niby powinien kosztować 1500 zł, a najtańsze oferty jakie znalazłem to 1800-2000. Więc albo jest ciężko coś takiego upolować, albo ja źle szukam. Stwierdziłem, że można się



















źródło: comment_ZTldDazvE3tTSZWO6o8pqCaSAswb1OYi.jpg
Pobierz