Jestem zaskoczony tym jak dobrze sprzedaja nam sie #thinkpad'y Edge i x100e. A jeszcze bardziej zaskakuje mnie fakt, ze sa naprawde fajne. #lenovo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wyraz pękła mi obudowa (sama z siebie) w #lenovo #thinkpad.zie #t61p.A myślałem,że to ostatnia seria prawdziwych thinkpadów, ale widać też udało im się zepsuć
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#thinkpad #lenovo ej dobra, Edge bedzie korzystac z renomy Thinpadow ale normalne Thinpady jeszcze beda?? powiedzcie ze tak...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robi mi się odcisk od łechtaczki na palcu, chyba pora odejść od komputera albo podpiąć myszkę... #thinkpad
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach