via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, potrzebuję pomocy /:
Opłaca się kupić the last of us 2 w edycji specjalnej? Nie znam się na tym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#thelastofus #tlou2 #ps4
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DeerIda no to musisz sobie zadać pytanie czy lubi takie pierdoły, ja na przykład lubię muzykę z gier więc sobie zasponsorowałem edycję specjalną no i artbook jest spoko
  • Odpowiedz
#seriale seal team wrócił z czwartym sezonem
Nie wiem jak dla innych ale dla mnie serial jest lepszy z każdym sezonem, widać ewolucję bohaterów
A z tego jak był pokazany w tym odcinku to Jason świetnie by pasował na Joela w #thelastofus
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UFC_Jest_W_Dupie: To że miało być na początku to jest wymysł graczy bo "jedynka miała więc dwójka też będzie miała". A to że jest cisza od pół roku to pewnie dlatego że przy tym dłubią. Gdyby to było gotowe to by wyszło na premierę.
  • Odpowiedz
HBO has given a series order to the drama THE LAST OF US, it was announced today by Francesca Orsi, Executive Vice President, HBO Programming.
Craig Mazin (HBO’s “Chernobyl”), Neil Druckmann (“The Last of Us” and “Uncharted” video game franchises), and Carolyn Strauss (HBO’s “Chernobyl” and “Game of Thrones”) are executive producers along with Naughty Dog’s Evan Wells and PlayStation Productions’ Asad Qizilbash and Carter Swan.
Written by Mazin and
janushek - HBO has given a series order to the drama THE LAST OF US, it was announced...

źródło: comment_16059608418ALuL9QaXV6j2WtGDyTEPs.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

The Last of Us: Part II dostało najwięcej nominacji w tegorocznym The Game Awards:
- GAME OF THE YEAR
- BEST GAME DIRECTION
- BEST NARRATIVE
- BEST ART DIRECTION
- BEST SCORE AND MUSIC
janushek - The Last of Us: Part II dostało najwięcej nominacji w tegorocznym The Game...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vaizik: Kalisz to jest absolutnie najbrzydsze miasto ze wszystkich. Tam nic się nie broni. Ruiny zakładów, ruiny kamienic, komunistyczne bloki w najgorszym wydaniu. Wszędzie billboardy i reklamy. Gruzy i żałosne drogi.
  • Odpowiedz
Hello! Szukam kogoś, kto ograł The Last of Us oraz Metro: Exodus i potrafiłby porównać "poziom straszenia" w obu produkcjach. Nie jestem fanem horroru w grach i pierwsza z nich wyznacza moją górną granicę wytrzymałości, a gameplay Metro bardzo mnie zainteresował. Zastanawiam się, czy udżwignę emocje. ()

#metroexodus #metro2033 #thelastofus #ps4
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Leot93: zalezy czego sie boisz, spotkalem sie z opiniami ze pajaki w Metro sa straszne dla arachnofobow, chociaz wydaje mi sie to dosyc dziwne z racji ich malego podobienstwa. Jumpscarow nie ma, juz bardziej w 2033 i LL mozna bylo poczuc sie dziwnie przy przebitkach starego swiata kiedy gralo sie na sluchawkach :)
Tu w wiekszosci sa tereny otwarte a akcja dzieje sie glownie za dnia, wiec ciezko o cos
  • Odpowiedz
#plaguetaleinnocence > #thelastofus #takaprawda
Strasznie mi się te gry kojarzą. W Plague Tale budżet pewnie kilkukrotnie niższy, ale od pierwszych minut mnie gra trzyma i nie chce puścić, gdzie w The last of us (poza prologiem i tylko paroma momentami) czułem, że ta gra jest totalnie przehype'owana a fabuła na siłę brutalna. #niepopularnaopinia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Elko konsolowcy. Ostatnio pograłem trochę w GTA V na padzie i stwierdziłem, że kupuję konsole :D Wybór padł na #ps4pro, głównie ze względu na serię #thelastofus i #uncharted. Za ok 2k mogę mieć nówkę sztukę z dwoma padami i 2 grami. Pytanie czy to dobry wybór, czy lepiej poczekać na premierę nowej generacji? Gram sporadycznie, raczej sam. Czasem pewnie będę grał z różowym, dlatego
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

powiem wam, że tlou 2 nawet się drugi raz nie chce przechodzić, głównie przez to, że w grze jest tyle nasrane cutscenek i gadania, że to jakaś 1/3 gry, czyli z 10h będzie
a to gadanie też jest irytujące, w tlou1 więź Joel+Ellie robiła robotę, tu wszyscy nas jedynie w-------ą
multi też nie dali i gra poszła na raz, nie ma do czego wracać

#thelastofus #tlou2
#ps4
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a mieszkam w kraju gdzie LGBT/BLM/r--------------o (bo to już dawno przekroczyło cechy socjalizmu) systemowo się lobbuje. Wszędzie - na ulicach, w sklepach, restauracjach, TV/radiu, szkole (w tym wśród bardzo małych kilkuletnich dzieci).


@shaki24: widzę, że syndrom oblężonej twierdzy motzno.
  • Odpowiedz
  • 15
@shaki24 mieszkam w normalnym, polskim mieście, gdzie jest pow 500k mieszkańców. Obracam się wśród normalnych ludzi, którzy żyją swoim życiem i nie interesuje mnie kto z kim i dlaczego, bo uważam że każdy może żyć jak chce.
To, że ty żyjesz w swoim urojonym świecie to tylko twój problem.
  • Odpowiedz
  • 0
W tlou 1 po rozpoczęciu NG+ co przechodzi? Trzeba od nowa zbierać wszystkie znajdźki, czy wystarczy potem pozbierać te których się nie odnalazło?

#ps4 #thelastofus #tlou
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiecie co najgłupszego zrobili w tej grze? rozwalili łeb Joelowi na miazgę
mogli to zrobić tak, że Ellie i gracze myślą, że Joel nie żyje, a tak naprawdę gdzieś go schowali i wróciłby w 3 części
teraz w 3 mamy Ellie, której nikt nie lubi, Aby, której też nikt nie lubi, niepełnosprawnego Tomyego, Dine z dzieciakiem Chińczyka i jeszcze tego Lwa
czyli dwie lesby, jeden niepełnosprawny, Aby z łapami faceta i lew mały trans, trochę
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach