Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Chyba przeszło bez echa na tagu, spore zmiany (na gorsze) z początkiem listopada. Jak ktoś ma powłączane stare wersje cykliczne, to niech lepiej pilnuje stanu konta i trzyma póki jest.
z forum telepolis.pl
z forum telepolis.pl
biala1991:
uwalono:
@JaTuTylkoNaMoment: ten tygodniowy odnawialny to była mega opcja, sam ją posiadam w sumie teraz mam 150 gb przychodzące tygodniowo za 7 zł :D Czyli praktycznie bezkonkurencyjna opcja, trzeba pilnować stanu konta...
300 zł za 1TB też było mega opcja jeśli ktoś chciał tylko neta, bo nie potrzebował mmsów, zostanie teraz ta droższa wersja z mmsami...
300 zł za 1TB też było mega opcja jeśli ktoś chciał tylko neta, bo nie potrzebował mmsów, zostanie teraz ta droższa wersja z mmsami...
- 0
@szybkaszyba: głupi zmieniłem w lipcu po uzbieraniu ponad 6 TB ze starej wersji tygodniowej na starą miesięczną ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wcześniej też można było włączyć kilka razy dany pakiet i nie musiałem pilnować stale stanu konta, a teraz co miesiąc będzie się mi odnawiał.
Wcześniej też można było włączyć kilka razy dany pakiet i nie musiałem pilnować stale stanu konta, a teraz co miesiąc będzie się mi odnawiał.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Paranoija: o kurde też o tym nie wiedziałem, dzięki za info, przyda się
- 0
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
Potrzebuje telefonu do 700 zł. Jaki najlepszy w tej cenie?
1) https://allegro.pl/oferta/czarny-smartfon-motorola-moto-g22-4-64gb-12124285627
2) https://allegro.pl/oferta/niebieski-smartfon-xiaomi-redmi-10c-4-64gb-12100463801
3) https://allegro.pl/oferta/smartfon-xiaomi-redmi-note-8-4-64gb-full-hd-11963207949
4) https://allegro.pl/oferta/rozowy-smartfon-motorola-moto-e40-4-64gb-11808491867?reco_id=6dbd3bca-6825-11ed-94e8-fa76bf8b89a7&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951
1) https://allegro.pl/oferta/czarny-smartfon-motorola-moto-g22-4-64gb-12124285627
2) https://allegro.pl/oferta/niebieski-smartfon-xiaomi-redmi-10c-4-64gb-12100463801
3) https://allegro.pl/oferta/smartfon-xiaomi-redmi-note-8-4-64gb-full-hd-11963207949
4) https://allegro.pl/oferta/rozowy-smartfon-motorola-moto-e40-4-64gb-11808491867?reco_id=6dbd3bca-6825-11ed-94e8-fa76bf8b89a7&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951
- 1
@well_being: To dość duża różnica
- 1
@Darthal: 10c==e40>g22
Niby 10c lepszy bo ma snapdragona, słabsze rdzenie ale cztery zamiast dwóch.
Niby 10c lepszy bo ma snapdragona, słabsze rdzenie ale cztery zamiast dwóch.
Jesteście w stanie polecić jakiś telefon obsługujący WiFi calling? Play na swojej stronie podał modele, które to obsługują: https://www.play.pl/nowy/uslugi/wifi-calling-volte
Zależy mi, aby telefon był jak najtańszy, możliwie mały (przekątna nie więcej niż 6'') i koniecznie nowy.
#telefony
Zależy mi, aby telefon był jak najtańszy, możliwie mały (przekątna nie więcej niż 6'') i koniecznie nowy.
#telefony
- 0
@kubabuba03: Samsung A52 lub Samsung A53
Nie wiem jak z wielkością, ale to są takie ekonomiczne smartfony na lata z funkcjonalnościami.
Nie wiem jak z wielkością, ale to są takie ekonomiczne smartfony na lata z funkcjonalnościami.
- 0
- 1
@xflapx: usyfiony port, zepsuty kabel.
Ewentualnie sofwareowow sie z-----o, sprobuj w ustaiweniach baterii wylaczyc a potem wlaczyc szybkie ladowanie.
Ewentualnie sofwareowow sie z-----o, sprobuj w ustaiweniach baterii wylaczyc a potem wlaczyc szybkie ladowanie.
Czy są jakieś aplikacje pozwalające na zdalny dostęp poza siecią domową do mikrofonu telefonu z androidem? Chodzi o słuchanie co się dzieje w pomieszczeniu z telefonem. Najlepsza byłaby aplikacja automatycznie odbierająca połączenie i choć jest taka funkcja w systemie to redukcja szumów otoczenia uniemożliwia to czego chce.
#android #aplikacje #pytanie #telefony #smartfony
#android #aplikacje #pytanie #telefony #smartfony
- 0
@cotozazycie: są i nie są.... gdyby to było banalne na tyle, że wystarczy zainstalować aplikację na telefon to wszyscy by się wzajemnie podsłuchiwali...dostęp z sieci komurkowej nie lokalnej to już inna kwestia... hmmm powiedzmy, że skoro da się z po za sieci domowej oglądać kanał z dekodera sat w domu, który jest na standby to wiesz inne też można
źródło: comment_1668855256Krgf8zShbPpPd9fQgEIEF8.jpg
Pobierz538
Nie funkcjonuje niemal połowa systemu energetycznego Ukrainy

Rosyjskie ostrzały obiektów infrastruktury krytycznej na Ukrainie doprowadziły do tego, że niemal połowa systemu energetycznego naszego kraju jest obecnie wyłączona z użytkowania. Istnieje również zagrożenie, że łączność komórkowa będzie występowała w kraju tylko fragmentarycznie.
z- 191
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Cześć Mireczki. Szukam używanego telefonu dla mamuśki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałbym zamknąć się w 350 zł. Na celownik biorę na ten moment dwa modele Samsung A5 2017 i Motorola E7 POWER.
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=10511&idPhone2=8494
Jak macie jakieś pomysły to rzucajcie śmiało :)
#telefony #technologia #zakupy #pytanie
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=10511&idPhone2=8494
Jak macie jakieś pomysły to rzucajcie śmiało :)
#telefony #technologia #zakupy #pytanie
#smartfon #telefony #iphone #samsung #huawei
Siema, myślę o zmianie mojego 3 letniego Huawei Mate 20 Pro. Telefon jest ogólnie super i nie daje mi wielu powodów żeby go zmienić, ale jednak bateria coraz słabsza (późnym popołudniem już jest około 20%, przy umiarkowanie intensywnym użytkowaniu w ciągu dnia) i mam wrażenie że jakość zdjęć się mocno pogorszyła.
Macie pomysły na co można zmienić
Siema, myślę o zmianie mojego 3 letniego Huawei Mate 20 Pro. Telefon jest ogólnie super i nie daje mi wielu powodów żeby go zmienić, ale jednak bateria coraz słabsza (późnym popołudniem już jest około 20%, przy umiarkowanie intensywnym użytkowaniu w ciągu dnia) i mam wrażenie że jakość zdjęć się mocno pogorszyła.
Macie pomysły na co można zmienić
- 2
@giani23: S21FE, S22 Plus, Pixel 7, S20 Fe, Pixel 7 Pro lub szaleństwo i S22 Ultra, chociaż ja bym poczekał do stycznia, będziesz miał premierę S23 Plus i Ultra, ze Snapem, podobno bardzo fajny jeżeli chodzi o zużycie energii.
@giani23: Albo taniej i jak chcesz żeby proporcja wydanej kasy do zauważalnej zmiany była lepsza to Xiaomi 12T Pro z (chyba pierwszym) 200mpx aparatem i 8 gen1+ i 5000mAh baterią
- 1
Ciekawostka w sprawie uszkodzonego ekranu #zflip3.
Jeżeli padnie wyświetlacz główny, to zostaje wymienione:
-ekran
-obudowa (element ekranu (tak, dobrze czytacie).
-bateria (jest elementem
Jeżeli padnie wyświetlacz główny, to zostaje wymienione:
-ekran
-obudowa (element ekranu (tak, dobrze czytacie).
-bateria (jest elementem
- 0
Treść została ukryta...
źródło: comment_166879573868qoeoBRMzQ2y2KqIdkVKm.jpg
Pobierz- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
- 0
Jaki telefon będzie najlepszym wyborem i dlaczego?
Samsung s21/ Xiaomi 11 t pro/ Samsung a53? A może jakiś inny do 3k? Głównie chodzi o zdjęcia i wideo
#telefony #pytanie #elektronika
Samsung s21/ Xiaomi 11 t pro/ Samsung a53? A może jakiś inny do 3k? Głównie chodzi o zdjęcia i wideo
#telefony #pytanie #elektronika
- 1
@Chapi: Czemu takie telefony wybrałeś do 3 tys?
S21 ma mierną baterie i już najnowszy nie jest. Ten model xiaomi też szału nie robi. A53 to bardzo słaby wybór.
Za 3000 zł na pepperze znajdziesz Pixela 6 pro i raczej pod względem zdjęć to będzie numer 1.
Na pepperze też jest za 2600 zł Oppo Find x5 8/256 za 2600 zł z włoskiego amazonu.
Poza tym: Xiaomi 12x i samsung
S21 ma mierną baterie i już najnowszy nie jest. Ten model xiaomi też szału nie robi. A53 to bardzo słaby wybór.
Za 3000 zł na pepperze znajdziesz Pixela 6 pro i raczej pod względem zdjęć to będzie numer 1.
Na pepperze też jest za 2600 zł Oppo Find x5 8/256 za 2600 zł z włoskiego amazonu.
Poza tym: Xiaomi 12x i samsung
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@SweetDreams: wyłączasz u operatora treści premium + blokada na numer
- 2
@SweetDreams: Nie robię nic, bo niczego nie zamawiałem. Jeśli zamawiałem to szukam na necie regulaminu i darmowego kodu do anulowania subskrypcji.
- 0
- 0
Mireczki, jaki telefon na #android do około 1500-1800 zł?
Podstawowe wymagania:
- fizyczny dual sim
- dobrej jakości skaner linii papilarnych (w ekranie lub przycisku zasilania, z zastrzeżeniem że jeśli w ekranie to faktycznie ma działać dobrze, a nie raz na kilka prób jak w moim obecnym S20 FE)
- dobra bateria, 6h SOT na LTE mile widziane
Podstawowe wymagania:
- fizyczny dual sim
- dobrej jakości skaner linii papilarnych (w ekranie lub przycisku zasilania, z zastrzeżeniem że jeśli w ekranie to faktycznie ma działać dobrze, a nie raz na kilka prób jak w moim obecnym S20 FE)
- dobra bateria, 6h SOT na LTE mile widziane
@Kroos123: zostać przy s20 fe bo to spoko telefon i iść za to na divy
- 1
@dwa_koty_kastrowane: zawsze tak robię ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ten czytnik ogólnie nie należy do najlepszych, opinie w internecie to potwierdzają


























Chciałeś żeby ci coś polecić, po sobie wiem że AdGuard daje radę i dużo ludzi go poleca a jak zrobić żeby był za free to nie wiem