Siemka :) Mam zagwozdkę dotyczącą maksymalnej głośności słuchawek dousznych. Często słuchając z telefonu w publicznych miejscach, max głośność nie wystarcza. Na które parametry zwrócić uwagę przy zakupie słuchawek?
Kiedyś natknąłem się też na wątek zmiany w oprogramowaniu telefonu, żeby max poziom głosności był wyższy. Robiliście coś takiego? Jak to działa?
#elektronika #telefony #pytaniedoeksperta #sluchawki #muzyka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lepsze_liceum: Impedancja i czułość. Ale lepiej po prostu kupić słuchawki dokanałowe, które lepiej wyciszą tło i pozwolą na słuchanie przy niższych poziomach głośności, zamiast katować uszy dousznymi na pełnej mocy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#telefony #smartfon
Jaki telefon z 5 calowym wyświetlaczem do 1000 zł, stary żonie już nie domaga a chciałaby tylko coś mniejszego, a większość ma większe wyświetlacze? , dzięki z góry z sugestie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W jaki sposób najbezpieczniej kupić używany telefon oprócz odbioru osobistego? Chodzi mi o to, że jak przyjdzie paczkomatem czy za pobraniem to żeby nie okazało się że w paczce jest nie ten przedmiot co powinienem być albo nic. Tak aby w razie czego moc anulować zakup. Allegro, OLX czy co?
#telefony #pytanie #elektronika #allegro #olx
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest jakiś spoko telefon do 2k powyżej 6,6 cala, który będzie wyczuwalnym upgrade do Realme X2 pro 8GB? Ten chodzi jak strzała, z gcam robi fajne zdj ale psuje się quick charge i dostaję padaczki z wolnym ładowaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#telefony #smartfon #android
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telefony #sony co myślicie o TV Sony OLED XR-55A80J 55cali? Jest za 4750zl na raty w euroagd. W tej promocji wychodzi najtaniej za OLED 55 cali. Słyszałem że pilot jest słaby ale pilot wytrzymam. Bardziej zależy mi na obrazie/dźwięku / i dostępności aplikacji yt/netflix/hbo itp. Do filmów i sporadycznie jakiejś Fify będzie spoko?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@krzyszo tak kupiłem :D jestem mega zadowolony. Wielkiego porównania nie mam bo korzystałem tylko z ekranów LCD ale porównując z nimi to jest mega różnica. Głośniki bardzo na plus, zdziwiłem się ze tak dobrze grają. Cały system też łatwy w obsłudze i dość intuicyjny. Polecam
  • Odpowiedz
Potrzebuję ogarnąć sprzęt do nagrywania siebie na swoje filmy na YT. Chodzi mi o to, że sobie siedzę przed kompem i coś tam gadam. Co da mi lepszy efekt wizualny jeśli chodzi o jakość obrazu, podpięty iPhone 11 do komputera i zrobienie z niego wirtualnej kamerki internetowej, czy zakup kamerki internetowej do powiedzmy 500 zł? Jeśli to drugie, to polecacie jakąś kamerkę do 500 zł która będzie nagrywała w dobrej jakości w
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co to za scam ceneo szykuje? Aż tak im zależy żeby zwiększyć sobie zasięg. Reklamują na stonie głownej iPhone 14 128GB https://www.ceneo.pl/139075507;0280-0.htm# 47% tańszy od jakiejkolwiek innej ceny. Pewnie to podchodzi pod jakąś nieuczciwą konkurencję ale za bardzo się nie znam.
Na screenie posortowane od najniższej ceny.

#ceneo #telefony
MorelowyKubek - Co to za scam ceneo szykuje? Aż tak im zależy żeby zwiększyć sobie za...

źródło: comment_1668763469QDfFWY3dejUvIlUI3ySRSh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#uk #londyn #telefony

Jak się ma sprawa z roamingiem w UK po brexicie? Potrzebuje kupić simke na weekend czy można śmiało cisnąć na polskiej karcie?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gangstaindesign2: Że w momencie włączenia telefonu działał bez problemu internet i połączenia głosowe - karta zarejestrowała się w angielskiej sieci. Mam taki deal w Play że w ramach zagranicznych wyjazdów 20GB internetu mam bez dodatkowych opłat, podobnie 120min połączeń
  • Odpowiedz
  • 0
#telefony #samsung haptyka w s20 fe zaczęła mi raz działać raz nie działać, myślicie że przed oddaniem na gwarancję (nie będę miał dobrego zastępczego, tylko jakiegoś grata, więc wolałbym uniknąć) warto zrobić hard reset czy raczej to nie przyniesie żadnego efektu i szkoda zachodu? Telefon mam że 3 miesiące, ani razu nie upadł ani się nie zamoczył.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telefony #technologia #podroze
#pytanie

Drodzy Wykopowicze, mam głupie pytanie, ale wolę mieć stuprocentową pewność. Czy przy wyciągnięciu polskiej karty SIM i włożeniu do niej zagranicznej, na 10000% dane będą pobierane z tej zagranicznej?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, mam pytanie.

Czy wg. was warto kupić Samsunga Galaxy A52s w przecenie za 1300 zł biorąc pod uwagę, że czeka go jeszcze tylko jedna duża aktualizacja Androida w przyszłym roku (startował z wersji 11 a ma zapewnione 3 duże aktualizacje, więc skończy na 14), a łatki zabezpieczeń będzie otrzymywał do 2025 roku, a ja chciałbym go użytkować przez około 3-4 najbliższe lata, a więc jakoś do 2025/26?

I ogólnie jak istotną kwestią są
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@szprot_glazurnik: latki zabezpieczeń są z założenia po to żeby starsze urządzenia były bezpieczne bez konieczności aktualizacji całego systemu. To plus dla telefonów które nie dadzą rady z nowszymi wersjami Androida.

A co do samych wersji Androida to od 9 nowsze wersje to głównie dodatkowe bajery które nie są jakimś game changerem.

Samsung daje radę, A6 z androidem 9 mojej mamy dalej ma aktualizacje zabezpieczeń.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@szprot_glazurnik: to że słabszy procesor pewnie nie zauważysz w korzystaniu na co dzień (chociaż może być też tak że słabszy procesor, odrobinę dłuższy czas na baterii)

Pod innymi względami oba telefony są bardzo podobne, nawet ekran się niewiele różni (A53 ma więcej ppi, ale to dlatego że ekran jest odrobinę mniejszy, ale rozdzielczość ta sama).

Więc jeśli ważne dla Ciebie że będzie dłużej aktualizowany to bierz A53, a jeśli cena
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cotozazycie: Przy pomocy taskera zewnętrznego (np automate albo tasker ze sklepu play) mógłbyś to zrobić ale nie wiem czy bez roota się uda, musiałbyś przetestować
  • Odpowiedz
Pacjent to realme GT master edition, ekran sobie wypadł xD wszystko działa ale wypada sobie, nie było upadku nic. To się chyba na słowo honoru trzymało xD mogę jakoś samemu to ogarnąć? Jakiś klej czy jak to jest? Jakość wybaczcie jakimś starym telefonem robione

#telefony #pytanie #smartfon #szajs
k.....1 - Pacjent to realme GT master edition, ekran sobie wypadł xD wszystko działa ...

źródło: comment_1668686497MeSSpKxzFrnuCMFdLbOqU1.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@konrad1: Pan Kińczyk oszczędził kleju przy twoim egzemplarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak wyżej kolega napisał klej B7000 taki czarny i powinieneś sobie samemu poradzić
  • Odpowiedz
Jeśli kupuje od kogoś telefon, który został odblokowany, nie przez operatora, a przez firmę, bo był zablokowany przez sieć za niepłacenie rachunków to na co uważać w takim przypadku? I czy warto, bo telefon warty 2500, a mogę go kupić za 1000
#pytanie #telefony #olx #allegro #elektronika
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chapi: da sie po imei sprawdzic czy jest na telefonie "hipoteka" ale nie szukales tego...? Nie wiem o co chodzi odblokwany przez firme, juma z zachodu i do nas sprowadzony czy cos? Smierdzi cos, jak zdjeli blokady to po co o tym mowia i sprzedaja za polowe? Realme 9 PRO kupisz nowy za ciut ponad 1000. OLED, dobre zdjecia i filmy. Po wuja ryzykowac?
https://spidersweb.pl/2021/11/blokada-imei-telefonu-jak-sprawdzic-play-plus-t-mobile-orange.html
  • Odpowiedz
@Chapi: zazwyczaj operatorzy blokują IMEI (w przypadku Samsunga dochodzi jeszcze KNOX). IMEI czasem da się zmienić integrując bardziej w system (możesz poczytać o partycji EFS). Taka integracja jest zakazana prawnie. W przypadku knoxa Samsunga to tu obejściem będzie integracja w system i wywalenie knoxa przy pomocy custom ROMa ale będziesz miał z tego tytułu pewne ograniczenia.
Najlepszą i najskuteczniejszą metodą jest wymiana płyty głównej na której nie ciążą żadne blokady.
  • Odpowiedz