Wpis z mikrobloga

#android #telefony Szukam telefonu dla ojca, ma sprawnie działać, długo trzymać na baterii i być ogólnie maksymalnie bezproblemowy przez jak najdłuższy czas bo mi się nie chce przyjeżdżać na weekend jak się telefon zepsuje xD. Aparat i wydajność w gierkach nie mają żadnego znaczenia.
iOS odpada bo nie da się na nim klonować aplikacji, poprawcie mnie jeśli się mylę.
Budżet to ~1000-1500 PLN.
Macie jakieś porady, czego szukać, czego unikać, na co zwracać uwagę?
  • 10
@Dave987654321: toż to potwór jak na potrzeby twojego ojca. Ja sam mam edge 20 lite, intensywnie używam internetu i nie znoszę jak telefon ma chociaż mikro przycinki a ten nie ma i jest gorszy od tego co podałeś. Mi bateria wytrzymuje do trzech dni jak go nie używam zbyt często. Ładuje się chyba w 2h. GPS łapie momentalnie.
Gesty moto są fajne bo jak potrząśniesz telefonem, to włącza się latarka, odświeżanie
@TakiSobieLoginWykopowy: Właśnie o ten brak przycinek mi chodzi. Trochę wypadłem z tematu bo dalej używam swojego starego Xiaodlamnie Mi6, poza tym że bateria trzyma może połowę z tego co kiedyś to dalej #!$%@? jak głupi na oryginalnym sofcie bez formatu, dużo bardziej responsywny niż Redmi Note 7 którego mój tata obecnie używa i z którym były różne dziwne problemy i wcale nie ustępuje pod tym względem japku XR mojej mamy. Po
ale skoro z twojego doświadczenia wynika że można dać mniej i też będzie sprawnie działał to zastanowię się nad tańszym modelem


@Dave987654321: 4k na youtube zazwyczaj nie przycina, ale po co oglądać filmy w takiej rozdzielczości na małym wyświetlaczu. Mówię zazwyczaj, bo większość działa płynnie, ale znalazłem jeden co szarpał obraz. Jakaś obróbka wideo czy dźwięku nie sprawia mu większych kłopotów. Szybko rozpakował 1GB archiwum.

Zapomniałem dodać, że to wszystko mając