@Rhimdir: no właśnie miałem pytać m_b co tu sie odpier... tag ukraina w tym momenci,e na wykopie, to jedyny ciekawy content. Jak wykopki czasami cos wrzucą z ruskich telegramów. Reszta jest martwa. Wykop jest pusty jak łeb mojej pierwszej dziewczyny.
  • Odpowiedz
jakiś pierooolny #wykopek z #ardministracji, ( adrministrator/inseminator ) szaleje już tutaj od tygodnia, bardziej wydajnie niż #rumun i #intel . #wykop , naprawcie te wasze #tagi proszę... Bardzo, ale to baardzo niepokoi mnie powód: "atakuje inne osoby". To był wpis dotyczący oferty programowej płatnych tv sat. naprawcie tego bota, proszę. #polska #heheszki #programowanie
mszuriam - jakiś pierooolny #wykopek z #ardministracji, ( adrministrator/inseminator ...

źródło: Schowek02

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tagi #powiadomienia #wykop20

Czy Wy też często tak macie, że jak klikacie na listę powiadomień to nie możecie wejść w żadno powiadomienie (można klikać bezskutecznie w nieskończoność) i czasem po odświeżeniu lub wyłączeniu i włączeniu ponownie dopiero zadziała, a czasem nawet to nie pomaga? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzieje się tak odkąd powiadomienia zostały poprawione ( ͡ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wykop #tagi #naprawtagi

Miruny, czy tylko u mnie powiadomienia nie odhaczają się jako przeczytane po przejrzeniu tagu z góry do dołu (przez www/przeglądarkę)? K-----y idzie dostać, bo muszę klikać albo w każde powiadomienie osobno (a to podobno lista plusujących niemożebnie obciążała serwery), albo odczytać automatycznie wszystkie. Przecież to nieużywalne jest, chyba że to tylko u mnie tak.
cultofluna - #wykop #tagi #naprawtagi

Miruny, czy tylko u mnie powiadomienia nie odh...

źródło: images

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moge sprawdzic wszystkie wpisy z tagami jakie uzywalem? Kiedys takie cos bylo.. #tagi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Już chyba padła taka propozycja ale ponownie, potrzebna jest możliwość czasowego czarnolistowania tagów. Cokolwiek się stanie to #warszawa zostaje po stokroć zasrana tymi samymi powtarzającym się memami i żartami. Po 3 dniach to mija ale do tego czasu kolejnych 100 użytkowników zdąży zczarnolistować tag na stałe a potem jak będą twardzi to nigdy nie wrócą i porzucą ten nędzny portal na zawsze, słusznie zresztą ( ͡° ͜ʖ ͡
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach