Wpis z mikrobloga

Tag do obserwowania: #wykopx

Gdy dodajesz nowy wpis, wykop wysyła powiadomienia tylko do pierwszych 4 tagów użytych w treści. Pozostałe tagi nie są brane pod uwagę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przy dodaniu 4 najpopularniejszych tagów wykop wyśle wtedy mniej niż 217 tysięcy powiadomień

#ciekawostki (69681)
#informacje (53969)
#heheszki(47968)
#czarnyhumor (45971)

Suma = 217 589 osób obserwujących

UWAGA 1: ogrom użytkowników obserwuje kilka z tych #tagow jednocześnie, a w takiej sytuacji wykop wysyła tylko 1 powiadomienie, dlatego tych powiadomień będzie dużo mniej niż 217 tysięcy.

UWAGA 2: Mnóstwo z tych użytkowników to konta od dawna nieaktywne lub zbanowane, więc duży procent z tych 217k powiadomień nie zostanie nigdy odebrany.

We wpisie oraz w komentarzach można też otagować do 150 osób wołając ich po @nazwie_uzytkownika - te osoby dostaną osobne powiadomienie o "wołaniu" ich we wpisie, niezależnie od tego czy obserwują użyte we wpisie tagi.

Limit liczby wołanych użytkowników zależy od koloru konta:
bordo: 150 osób
pomarańczka: 50 osób
zielonki: 20 osób

UWAGA 3: powiadomień nie dostaną osoby, które mają ciebie na czarnej liście. Dotyczy to zarówno #tagow jak i @wołań
WykopX - Tag do obserwowania: #wykopx

Gdy dodajesz nowy wpis, wykop wysyła powiadomi...

źródło: temp_file7669918956618515814

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WykopX @dzidek_nowak nie wiem kto korzysta z powiadomień z tagów.

Ja obserwuję tagi, ale tylko po to, żeby wpisy pojawiały się na "Mój Wykop" (fajniej oglądać tylko to co mnie interesuje, a nie wszystko). Odkąd tego nie ma z to w sumie nie wiem po co mi obserwowanie tagów. Teraz chyba zamiast tego są Kategorie, ale nie chce mi się znowu ich dodawać.

Jak ktoś się burzy, że "po co
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@mk321

nie wiem kto korzysta z powiadomień z tagów.


Myślę, że bardzo dużo osób. Dla mnie jest to jedna z najlepszych i najwygodniejszych funkcji wykopu i przede wszystkim odróżniającą od innych serwisów typu Facebook czy X - tam tagi są praktycznie bezużyteczne.
  • Odpowiedz