#atlmed #szury #pseudonauka
Pytanie o #duolife, czy ten cały Kardasz jest rzeczywiście doktorem? Jeśli tak, to w jakim i po jakiej uczelni? Czy ma jakieś prawdziwe publikacje naukowe? Jeśli tak to jakie? Czy Instytut Wiedzy Waleologicznej jest prawdziwym Instytutem naukowym? Jeśli tak to przy jakiej uczelni działa?

Dodam #jerzyzieba #zieba bo powiązane.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Roszp: Możesz szukać, ale jak parę lat temu próbowałem weryfikować tych dwóch co są na obrazku w screenie wrzuconym przez @renalum, to generalnie te akademie nie istnieją albo nie było nigdy u nich takich instytutów. Instytut Wiedzy Waleologicznej również przeredagował swoją stronę, jest mniej tego typu kwiatków, ale opis jak z tym magiem z 17 pokolenia istnieje jeszcze w internecie na innych stronkach. Równiesz wszelkiego rodzaju magicy z
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CZARNYCZAREK: Mam wrażenie,że na tych grupach 9 na 10 osób to fejk konta. Może z jeden debil naprawdę w to wierzy i postuje na serio. A tak to siedzą tam same fejki i każdy myśli to samo - HEHE ALE TROLLUJE TYCH DEBILI xD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o kurde, wspolczuje w sumie polskiemu preppersowi Adolfowi xD. pół życia zbierał słoiki, czekał aż to wszystko p--------e, a jak nagle pojawił się #koronawirus to jego do pierdla chwilę wcześniej wsadzili. nie wiem jaką on rozpacz musi przeżywać w więzieniu, że nie jest na wolności, nie może nagrywać filmów na YT o nowym wirusie i szykować się na koniec świata. biednemu zawsze wiatr w oczy xD
#kudlinski #
yahoomlody - o kurde, wspolczuje w sumie polskiemu preppersowi Adolfowi xD. pół życia...

źródło: comment_15837522566ECd0Bs3B5ROtB0kladnqb.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
#podlecki #szury #foliarze
"Kończy się krew do transfuzji i spożycia dla satanistów.

Tzw. nanotechnologia Keshe zaczyna niszczenie zapasów krwi przeznaczonej do transfuzji dla osób związanych z satanistycznym systemem przedłużania życia za pomocą mordów rytualnych i utrzymywania ciała przez transfuzje i spożycie krwi.
Likwidacja rozpoczyna się w miejscowościach Nyiregyaza na Węgrzech, niedaleko kanału Kikinda w Serbii oraz miejscowości Sokołowka w Federacji Rosyjskiej, gdzie kilka z osób nieświadomie wprowadziły te nanomaszyny.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wazari: mmm keshe - fundacja opalania miedzianych kabli i oszczędności na prądzie, których nie da się zmierzyć. Dawno o nich nie słyszałem.
  • Odpowiedz
Jak was zainfekowano "koronawirusem"? Smartfonami. Nie żartuję.

"Koronawirusy" to nic innego jak nanomaszyny generowane przez generatory zainstalowane najczęściej w kończynach dolnych (85% przypadków), na plecach (8% przypadków) i ramionach (5%) przypadków. Pozostałe gdzie popadnie.
Jeśli czuliście gdzieś wielokrotne ukłucia, często są to łydki, stopy, a także plecy, to znaczy, że ktoś wam wszczepił generatory nanomaszyn (50% przypadków) lub tzw. "kotwice" do infekcji "raka". Pieczenie w odbycie to jeszcze inne problemy, głównie chodzi o "raka"
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rany, mirki, masakra
Kilka lat temu moi rodzice wpadli w ziebizm i jakies homeopatyczne scierwo, a teraz moi tesciowie, wyksztalceni ludzie na poziomie, p------a o biorezonansach i prawie ze biologii totalnej (,)

Dlaczego starym ludziom tak o--------a, ze w pewnym momencie wylacza im sie zdrowy rozsadek i myslenie i zaczynaja wierzyc w magie i druidow i jeszcze placa na to potezne kwoty... ( _)

#
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
#podlecki #szury #foliarze
"Jak was zainfekowano "koronawirusem"? Smartfonami. Nie żartuję.

"Koronawirusy" to nic innego jak nanomaszyny generowane przez generatory zainstalowane najczęściej w kończynach dolnych (85% przypadków), na plecach (8% przypadków) i ramionach (5%) przypadków. Pozostałe gdzie popadnie.
Jeśli czuliście gdzieś wielokrotne ukłucia, często są to łydki, stopy, a także plecy, to znaczy, że ktoś wam wszczepił generatory nanomaszyn (50% przypadków) lub tzw. "kotwice" do infekcji "raka". Pieczenie w
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli czuliście gdzieś wielokrotne ukłucia, często są to łydki, stopy, a także plecy, to znaczy, że ktoś wam wszczepił generatory nanomaszyn


@wazari: za to uwielbiam Marka i fascynuje mnie świat urojeń. Jego nie łapią skurcze, jemu ktoś wszczepił generator koronawirusa. Tego zdrowy umysł by nie wymyślił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach