Wpis z mikrobloga

@Varesi: Do czego to podobne? Przecież ten typ zwyczajnie mówi, co uważa, z czego większość to normalne wypowiedzi. Czasem wulgarne. Można się z nim zgadzać lub nie, ale to nie ma większego znaczenia - podobnie jak to co on powiedział - ot kolejne kazanie. Dziwi mnie, że kogoś zajmuje to na tyle, by robić mix filmów o typie z siódmego rzędu informacji politycznej, tym bardziej, że lepsze odpały mamy w
  • Odpowiedz
@DeadIy:

Może dlatego, że zwierzak publicznie obraża i grozi ludziom, którzy się z nim nie zgadzają? Może za zachwalanie Sierowa i podlizywanie się ruskiemu ambasadorowi? Może za sianie pro ruskiej anty zachodniej propagandy?
Tego szura trzeba ukrócić, nie ma znaczenia czy jesteś prawakiem czy lewakiem każdy zdrowo myślący człowiek po głębszej analizie twórczości tego kacapskiego gównojada będzie miał podobne zdanie.
  • Odpowiedz
zwierzak

szura trzeba ukrócić

kacapskiego gównojada


@Lizergo: No i mówisz Pan jak on. I faktem jest, że nie ma znaczenia jakie mamy poglądy - ja się raczej odnoszę do tego, że trzeba nie mieć życia za bardzo, albo mieć bezpośrednie z kimś omawianym relacje, żeby swą energię skupiać na szkalowaniu tychże.
  • Odpowiedz
Do czego to podobne? Przecież ten typ zwyczajnie mówi, co uważa, z czego większość to normalne wypowiedzi.


@DeadIy: Ten typ to aktor z rolą do odegrania, w którą wciela się konsekwentnie od 2016 r. Wcześniej był motocyklistą "Majorem". Jak słucham ludzi, którzy codziennie dzwonią do niego i Osadowskiego, to ponownie odkrywam w sobie zdziwienie nieprzebranymi pokładami naiwności wśród ludu. I nie dziw się, że ktoś robi mixy i shoty. Na
  • Odpowiedz
@alphabeta: Tak podejrzewam, ale dziwi mnie chęć i energia. To chyba na zasadzie akcji i reakcji. Niektórzy tylko czekają, żeby się z kimś zetrzeć. Masz może jakiś link YT z tą jego ,,motocyklową" tożsamością?
  • Odpowiedz