Co myślicie o sprawdzaniu body fata przed wejściem do fast foodów, restauracji, komunikacji miejskiej itp.? Za dużo % to #!$%@?, tak żeby dbać o zdrowie wszystkich. Wiecie, ludzie będą widzieć konsekwencje otyłości i zaczną się zdrowo odżywiać wiedząc jakie ograniczenia ich spotkają. A grubasom wyjdzie to i tak na zdrowie. W sumie to też bez sensu cały czas sprawdzać bf, dosyć nieporęczne, może założyć opaski na rękę z informacją.

  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego antyszczepy uważają noszenie maseczki za zamordyzm i odbieranie wolności?
Jaki interes mieliby rządzący w tym, że ktoś musi nosić maseczkę?

Przecież ograniczenie wolności polegałoby na tym, że antyszczepy nie weszliby do sklepu, nawet gdyby założyli 10 maseczek. A tu wystarczy, że założą maseczkę i mogą robić co chcą. Więc bardzo łatwe obejście zamordyzmu xD

Ponadto zamordyzmem możemy nazwać sytuację, gdy wprowadzający zamordyzm mieliby z tego jakieś realne korzyści jak np w przypadku ograniczenia wolności mediów, zakaz zgromadzeń itp. A jaką korzyść osiągają rządzący, chcąc by obywatele zakładali maski w miejscach publicznych?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PrzeKomentator: Może dlatego, że jest około 60 badań na ten temat, że noszenie szmaty nie działa? Za to działa na to:
- Zwiększone ponowne wdychanie wydalonego CO2.
– Znaczący wzrost oddychania, zwiększona częstość oddechów i hiperwentylacja.
– Wyższe tętno.
– Znaczący wzrost CO2 we krwi.
– Hipoksemia: czyli nieprawidłowy spadek ciśnienia parcjalnego tlenu we
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Tak się zacząłem zastanawiać. Jaki cel miałyby koncerny farmaceutyczne w tym, żeby młodzi ludzie umierali przez powikłania po szczepieniu?
Jaki cel miałyby światowe rządy, gdzie w większości krajów na świecie systemy emerytalne są nadwyrężone, a młodzi ludzie muszą pracować na emerytury starych?
Z każdą osobą umierającą na covid takiej firmie farmaceutycznej umiera klient. Każdy młody człowiek który umiera to dla rządu jedynie źródło dochodu z podatków.
Wytłumaczy mi to ktoś z sensem?
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do mojego biura przyszli klienci którzy mają firmę zarabiająca coś koło 1mln rocznie. Właściciele nie są zaszczepienie wiec zwyzywałem ich od szurów i debili + teraz piszę donos do skarbówki bo na wykopie mówią ze szury to biedaki.

#koronawirus #szury
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pan_Grzybek: Nie jesteśmy. Jak mi się nie podobają reguły gry to w nią nie gram :) O paszportach sanitarnych szury mówiły wiele miesięcy przed cudownym "wynalezieniem" preparatu zwanego szczepionką, trzeba było słychać szurów. Za późno na jęczenie. Teraz żyj w tym gównie.
  • Odpowiedz
  • 3
Ogólnie podobałaby mi się Polska, gdyby wszyscy się zaszczepili, bo wtedy ilość zgonów zdecydowanie by spadła, ale staram się patrzeć na świat z perspektywy szurów, więc uznałem, że w sumie to niech każdy decyduje o sobie. Jednak te szury przy okazji lextvn ostatnio zmieniły narrację na "zaorać wszystko co mi się nie podoba", więc idąc ich tokiem myślenia mam nadzieję, że czeka ich bardzo mocny lockdown dopóki się nie zaszczepią, bo nie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cinoski: Na szczęście, pierwszy niezależny od Żydów uniwersytet medyczny na świecie powstaje na KUL-u, może on nie będzie cenzurować prawdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Drogie prawaki! Nie cieszcie się tak przedwcześnie z LexTVN, bo to tylko przejściowa sytuacja.
My polska inteligencja prędzej czy później odzyskamy władzę, a wtedy przyjdzie czas rozliczeń z ruskimi agentami i czas wynagradzania grup prodemokratycznych.
Tak więc TVN zostanie tak wynagrodzony, że wam pewnie dupa pęknie. A kasa na rekompensatę zostanie pozyskana z obcięcia funduszy na kościół katolicki. Co ja mówię obcięcia, całkowitej likwidacji finansowania kościoła katolickiego w polsce.
2 miliadrdy zamiast na TVP zostaną przekierowane również dla TVN-u, stacji która w pełni zasługuje na te pieniądze: 1 za obecne gnębienie tej stacji przez obóz rządzący, 2 za to że promuje postawy pro naukowe.

Ostatnim krokiem do oczyszczenia polskich sceny medialnej będzie likwidacja pisowkich gadzinówek: polsat, dorzeczy, wpolityce, w sieci, radiaomaryja itp. I tu zadziała pisowska ustawa, którą chcieli dojechać TVN. Otóż każdy myślący wie, że pisowsie gadzinówki są finansowane przez kreml, więc nie spełniają warunku polskiego kapitału.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak więc TVN zostanie tak wynagrodzony, że wam pewnie dupa pęknie. A kasa na rekompensatę zostanie pozyskana z obcięcia funduszy na kościół katolicki. Co ja mówię obcięcia, całkowitej likwidacji finansowania kościoła katolickiego w polsce.


@PrzeKomentator: Jakbyś startował w wyborach, masz mój głos z takim postulatem. Teraz i nazawsze xD

2 miliadrdy zamiast na TVP zostaną przekierowane również dla TVN-u, stacji która w pełni zasługuje na te pieniądze: 1 za obecne
  • Odpowiedz
Wyjaśni mi ktoś dlaczego szury nazywają przeciwników przymusu szczepień na COVID "foliarzami"? Przecież to oni nie mogą żyć bez maseczek, rękawiczek, płynów do dezynfekcji, pleksiglasów, kolejnej dawki preparatu i pozwolenia na jakąkolwiek aktywność ze strony pisu.

#koronawirus #bekazlewactwa #neuropa #szury #bekazpisu
Jegwan - Wyjaśni mi ktoś dlaczego szury nazywają przeciwników przymusu szczepień na C...

źródło: comment_1639995822nQItdjO25RRXNHgCNitGRW.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jegwan: Bierze się to stąd, że większość przeciwników szczepień nie argumentuje swojego sprzeciwu logicznie, tylko piehdoli głupoty o czipach w szczepionkach albo morgellonach w maskach, Facebook jest dosłownie zalany takimi pierdołami
  • Odpowiedz
większość przeciwników szczepień


@NaczelnyWoody: nie ma przeciwników szczepień*


Na wykopie są przeciwnicy przymusu szczepień, czy wymuszania obowiązku szczepień restrykacjami dla niezaszczepionych - w tym tych którzy już
  • Odpowiedz
Zauważyłem, że prawaki w swoim słowniku ciętych ripost dopisali kolejne zdanie.

Już 'kolega gej, który nie popiera tego całego LGBTQWERTY' przestaje być w modzie
Teraz na topie jest ' Znam wielu zaszczepionych co nie popierają całej tej segregacji i paszportów Covodowych i obostrzeń'

Beka
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach