Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte Autor
- 1
@Wiejski_Druid: nie wiem, szachy to moja pasja od małego, a patrze ze podczas pandemii szachy sa popularne ale troche sie wstydzie i cykam sie nagrywac
konto usunięte
- 1
@prawiczek92: Jeżeli masz takie 2k Fide to luz. Z wadą wymowy dla mnie to dyskwalifikacja. Chociaz wlasnie ogladac pzszach, bo turniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jeszcze dwa dni temu chwaliłem się, że udało mi się przebić przez 1200( ͡° ͜ʖ ͡°) pijcie ze mną kompot
#szachy
#szachy
źródło: comment_16156575255gKUPzqfT5O3lzz4NOW0ER.jpg
Pobierz- 0
@Chrzonszcz:
Motyw: Para gońców
Motyw: Fianchetto
Motyw: Bezbronny król
nie wiem czy o to Ci chodzi( ͡° ʖ̯ ͡°)
Motyw: Para gońców
Motyw: Fianchetto
Motyw: Bezbronny król
nie wiem czy o to Ci chodzi( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 2
@odwrocone_ytrewq: chyba chodziło o nazwę serwisu: chess.com
@sweet_sociopath Też grywam najczęściej
- 3
@Brother_of_Steel: jakie udało? przecież jest pat xd
- 2
@Felonious_Gru: @morgiel: no teraz już ewidentnie:
źródło: comment_1615661438RtPzfQnhsY4jrOZSYA1CWS.jpg
PobierzPrzypadkowy mat xd bo czas się kończył to losowy ruch skoczkiem zrobiłem xd
#szachy
#szachy
źródło: comment_1615635746tuvUjA9kAoJiRH0f2gF8Qt.jpg
PobierzSZACHY 324# SzachMistrz vs BOTy chess.com, Nemo (2300), Anna Cramling (2100), Pokimane (1000)
✅ https://www.youtube.com/watch?v=E1T9l-hQKwY
#szachy #szachujzwykopem #gry #grybezpradu #gryplanszowe #szachoweanegdoty
✅ https://www.youtube.com/watch?v=E1T9l-hQKwY
#szachy #szachujzwykopem #gry #grybezpradu #gryplanszowe #szachoweanegdoty

- 7
@sweet_sociopath: Wyłączyłem w ogóle tę opcję, gram na zasadach turniejowych :)
- 4
@sweet_sociopath: Jak widać, że to wina myszki. Gra dobrze i nagle np. zamiast wymiany podstawia hetmana.
Jakby mi ktoś kiedyś powiedział, że będę siedział z grubym do 3 w nocy i grał w szachy słuchając Chopina bez żadnych używek to bym mu kazał się w łeb jebnąć xD ale czasy się zmieniają, ludzie też ( ͡º ͜ʖ͡º)
3 do 1 dla mnie, zaczynałem białymi. Tydzień temu był taki sam wynik ale dla niego. Żałuję tylko, że sobie nie notuje tych gier mógłbym później
3 do 1 dla mnie, zaczynałem białymi. Tydzień temu był taki sam wynik ale dla niego. Żałuję tylko, że sobie nie notuje tych gier mógłbym później
źródło: comment_1615601229SpKN635uAG2wjsPvdfYp5y.jpg
PobierzUwielbiam to uczucie kiedy koleś pisze Good Game po tym jak stworzył baterie z wieży i hetmana, a na koniec ja mu napisałem GG. Dla takich chwil warto się uczyć gry w szachy (ʘ‿ʘ)
#szachy
#szachy
źródło: comment_1615591385LNAZ2BiI6T6YV44rdsqJeF.gif
Pobierz
jestem z siebie dumny
pierwszy raz bezbłędnie w grze od razu jak był mat w 5 zrobiłem go bez większego rozkminiania pozycji
#szachy
pierwszy raz bezbłędnie w grze od razu jak był mat w 5 zrobiłem go bez większego rozkminiania pozycji
#szachy
- 1
@JaNieBubr: gosc podstawił mata w 5
a ja go nie przegapiłem
poprowadziłem poprawnie od początku do konca
i nie kminiłem nad pozycją 20 minut tylko pyk pyk pyk w 5 sekund
a ja go nie przegapiłem
poprowadziłem poprawnie od początku do konca
i nie kminiłem nad pozycją 20 minut tylko pyk pyk pyk w 5 sekund
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Niesamowite jak to wszystko zaczęło mu się sypać, mimo mojej podstawki wieży
#szachy
#szachy
źródło: comment_1615544558OHZ3HpaGybq1q5vP4GUbUJ.gif
Pobierzale s----------m końcówkę tym remisem, nie wiedziałem jak to pociągnąć dalej i powtórzyłem ruchy : (
#szachy
#szachy
źródło: comment_16155421518dAjimoBrfB870a25ydIzz.gif
Pobierz@KorczakSzcz: no dość szybko powymienialiście wszystko, co jest ok jeśli czujesz się silny w końcówkach z pionami
SZACHY 323# Jak wygrać w szachy z arcymistrzem? Przykład 10-letniego Hikaru Nakamury, który grał 900 partii turniejowych rocznie!
✅ https://www.youtube.com/watch?v=1gO1waFXIuE
#szachy #szachujzwykopem #gry #grybezpradu #gryplanszowe #szachoweanegdoty
✅ https://www.youtube.com/watch?v=1gO1waFXIuE
#szachy #szachujzwykopem #gry #grybezpradu #gryplanszowe #szachoweanegdoty

@clown_world_order: pytam się czy ten ranking masz na bullet, blitz, rapid?
@SpokojnyLudzik: Tylko klasyk, ewentualnie długi rapid (15+10). Bullet, blitz to shit, niczego się nie nauczysz.
@odwrocone_ytrewq gratulacje
- 27
Dawno nie mialem takiej wyrównanej gry, przeciwnik sromotnie przegrał mimo że był piona na plus.
#szachy
#szachy
źródło: comment_161550128323oeZDaZ7iJhTIksIvmkYh.gif
Pobierz


















