Jakby mi ktoś kiedyś powiedział, że będę siedział z grubym do 3 w nocy i grał w szachy słuchając Chopina bez żadnych używek to bym mu kazał się w łeb jebnąć xD ale czasy się zmieniają, ludzie też ( ͡º ͜ʖ͡º)
3 do 1 dla mnie, zaczynałem białymi. Tydzień temu był taki sam wynik ale dla niego. Żałuję tylko, że sobie nie notuje tych gier mógłbym później
odwrocone_ytrewq - Jakby mi ktoś kiedyś powiedział, że będę siedział z grubym do 3 w ...

źródło: comment_1615601229SpKN635uAG2wjsPvdfYp5y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach