Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@Wyrazisty: To nie moja robota. Ja jestem od tej niższej warstwy czyli hardware+sys. Nie będę za te nędzne grosze (jak na IT) jeszcze kodu klepał a zleceń też mam wbród.
@michallus pokaż wyniki strony w google insight https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/?hl=pl
czołem Mirki,
wstaje dzisiaj rano, wchodze na wypok, czytam, czytam... afera z allegro. Jak mnie boli (jak kazdego zresztą), że ten cały lichy serwis ma monopol na polskim rynku. Po prostu siedze i płacze. Gdzieś podskórnie czuje, że zagraniczni gracze jak #ebay czy #aliexpress nigdy nie zdominują naszego rodzimego rynku :((
nie bede sie chwalił, ze jestem #programista15k ...chodzi mi o to, że rzucam propozycję: czy ktos ma
wstaje dzisiaj rano, wchodze na wypok, czytam, czytam... afera z allegro. Jak mnie boli (jak kazdego zresztą), że ten cały lichy serwis ma monopol na polskim rynku. Po prostu siedze i płacze. Gdzieś podskórnie czuje, że zagraniczni gracze jak #ebay czy #aliexpress nigdy nie zdominują naszego rodzimego rynku :((
nie bede sie chwalił, ze jestem #programista15k ...chodzi mi o to, że rzucam propozycję: czy ktos ma
@YetAnotherTakenNickname: lubię ambitnych mirkow. Powodzenia.
@YetAnotherTakenNickname Jakby wykupic reklame w telewizji i radiu, to moze wtedy takie nowe allegro by mialo rację bytu
#linux #sysadmin #sysop
1. Piątek, nic nie wybucha więc starasz się nic nie robić,
2. heheszkujesz z pozostałymi IT z pakietu "holywood" (https://www.youtube.com/watch?v=rVMn3xk5mcY
3. Przychodzi handlowiec, widzi hollywood pełną parą na wszystkich monitorach
1. Piątek, nic nie wybucha więc starasz się nic nie robić,
2. heheszkujesz z pozostałymi IT z pakietu "holywood" (https://www.youtube.com/watch?v=rVMn3xk5mcY
3. Przychodzi handlowiec, widzi hollywood pełną parą na wszystkich monitorach
Komentarz usunięty przez moderatora
- 17
@jucio: wiem to, i też wiem, że jak ktoś jest bordo to sie musi p-------ć do wszystkiego
- 1
no to mirki mireczki mirunie wielbiciele wielbicielki #linux #sysop etc jakas alternatywa dla #puty co polecacie cos totalnei free bez limitu kiedys uzywalem #mobaxterm ale limit i komercyjne wykorzystanie passse . Sory za brak polskich znakow ale to nie pl (pfu)windows.
Pozdrawiam :) #pytaniedoeksperta #unix
Pozdrawiam :) #pytaniedoeksperta #unix
- 10
#sysop #devops #sysadmin #serwerownia #it
Zbiór dużej dobroci naraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://github.com/kahun/awesome-sysadmin
Zbiór dużej dobroci naraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://github.com/kahun/awesome-sysadmin
- 1
- 0
- 0
@ksiak: niestety
nie pomogło testowałem to tydzie temu .
server to 2x Intel(R) Xeon(R) CPU E5620 @ 2.40GHz
C:\Windows\system32>bcdedit /set {default} USEPLATFORMCLOCK on
The operation completed successfully nie pomogło testowałem to tydzie temu .
server to 2x Intel(R) Xeon(R) CPU E5620 @ 2.40GHz
Polska. Po prostu Polska.
Jakieś pomysły, DLACZEGO? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za @niebezpiecznik-pl
https://www.giif.mofnet.gov.pl/giif/?hc_location=ufi
#polska #absurd #webdev #sysop #heheszki #pewniebyloaledobre
Jakieś pomysły, DLACZEGO? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za @niebezpiecznik-pl
https://www.giif.mofnet.gov.pl/giif/?hc_location=ufi
#polska #absurd #webdev #sysop #heheszki #pewniebyloaledobre
źródło: comment_3kfaNEmPvgwqcA4fsDMMq9V26ZouTY9U.jpg
Pobierz@AfterForever: Syn ministra zatrudniony jest jako serwer. Przenosi dane z komputera do internetów na dyskietce.
- 3
@AfterForever: strona ewidentnie za dużo przebywała z urzędnikami i nabrała ich przyzwyczajeń. Od 8:30 - 15:30 ma też 10 przerw na kawę i nie zadziała jak nie prześlesz jej dużo ciasteczek przy połączeniu.
- 1
101 powodów dlaczego nie można znaleźć admina.
http://home.xnet.com/~raven/Sysadmin/FindSysAdmin.html
#it #sysop #humor
http://home.xnet.com/~raven/Sysadmin/FindSysAdmin.html
#it #sysop #humor









ej linuxiarze podłączam dysk zewnętrzny 500 GB i się nie montuje. wcześniej się montował, trochę go zapełniłem i kaszana nie widzi go teraz. sprawdzane na wszystkich gniazdach usb, zarówno 2.0 i 3.0, gniazda są ok, gdy podłączam adapter SD to jest wykrywany. sprawdzałem dysk na innym kompie z innym systemem i tam nie ma problemu. jak wylistuję dyski to go
dmesg -wi patrzysz co się dzieje, pewnie system plików (ntfs?) nawala, mogł się też kernel w tle zapgrejdować, albo po prostu łubuntu źle odmontowało i się poplątało.Zawsze możesz z łapy montować (`ls /dev/sd*; mount /dev/sd* gdzieśtam jako root ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
btw. jak pod windowsem nie montuje mi dysków to też do Event Viewera zaglądam, tak więc argument nietrafiony. :>