Od czego warto zacząć teraz naukę programowania aplikacji mobilnych tak by za pół roku nie mieć problemu ze zdobyciem pracy? Iść od razu we #flutter czy jednak trzymać się #kotlin lub #swift? A może #reactnative czy to jednak wydmuszka w porównaniu do tamtych?
#programowanie #naukaprogramowania #androiddev #iosdev
#programowanie #naukaprogramowania #androiddev #iosdev






















Przy okazji podrzucam ciekawy wpis na blogu
https://tonsky.me/blog/swiftui/
źródło: comment_1582407335RfkDRu05mJGh5zuPmhBgaa.jpg
Pobierz