0/100 #stodnizeswiftem
Cześć :D
Jestem Michał, w tym roku kończę 30 lat, a w gimnazjum marzyło mi się studiowanie informatyki i programowanie. Wybierając liceum zdecydowałem się ostatecznie na inną ścieżkę kariery. Po tych kilkunastu latach wracam do tego pomysłu i zaczynam tag #stodnizeswiftem !
Dlaczego Swift?
Cześć :D
Jestem Michał, w tym roku kończę 30 lat, a w gimnazjum marzyło mi się studiowanie informatyki i programowanie. Wybierając liceum zdecydowałem się ostatecznie na inną ścieżkę kariery. Po tych kilkunastu latach wracam do tego pomysłu i zaczynam tag #stodnizeswiftem !
Dlaczego Swift?




























Pierwszy dzień zaliczony. Stałe, zmienne i typy nie sprawiły mi problemu. Przez to, że najpierw obejrzałem trochę poradników na YT to jestem do przodu względem kursu. Nie chcę na razie mocno wybiegać do przodu, więc popowtarzam to, co już obejrzałem.
#swift #naukaprogramowania
źródło: comment_1600179925Q6lPIPfJPV02UXvHVBR8lh.jpg
Pobierzsama idea zaczynania nauki od swifta nie jest zła bo to fajny język, jednak według mnie bez IDE to jest trochę bez sensu, tym bardziej że większość języków jest na tyle podobna że o ile nie wgłębiałeś się w szczegóły to można łatwo się przerzucić.