Wpis z mikrobloga

Kurde, jak ja nie lubię świat i zawsze to jest tak nieprzyjemne dla mnie. Jestem z katolickiej rodziny i zawsze dużo konserwatywnego gadania o związku, planach na przyszłość i dziecku.

No, albo ogolnie udawanie, że ktoś chce usłyszeć co mam do powiedzenia, a tak na prawdę to tylko, żebym jak najszybciej skończył i samemu paplać, albo ja udający, że mnie interesuje co ktoś ma, a jak nic nie gadam to "co tak cicho siedzisz?". I co mam kurde powiedzieć? To, że i tak każdy ma wywalone co ja mówię i co mówią inni, bo uważa, że on ma zawsze najciekawsze rzeczy do powiedzenia?

No, a potem po wyjściu pewnie obrabianie mi dupy i jakieś bóle do mnie nawet nie wiem o co. Pewnie tak jest w większości polskich rodzin.

#swieta #wielkanoc #katolicyzm #przegryw #takaprawda #zmartwychwstanie #rodzice #rodzina #stulejacontent
  • 4
@Ynfluencer i jeszcze na tych spędach jedyne co jest do roboty to żarcie jakby przed snem zimowym. Kiedyś rzuciłem nawet "nie jedzmy tak szybko, bo nie będzie co robić" ale to nie tacy ludzie co by czytali ironię