Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fizol-umyslowy27k: Ale wiesz, że między 83 a 90 jest przepaść? Zresztą, 90IQ to dolna granica normy (90-110IQ).
Porównanie wpisu, nad którym się głowiłem godzinę, żeby jakoś wyglądał do nauki języka jest nie na miejscu.
Czasami nawet nie zdaję sobie sprawy, jak bardzo jest ze mną źle, skoro różnica między mną, a ~35 latkiem z wodogłowiem to tylko 4 punkty.
  • Odpowiedz
  • 197
@Ekspert_z_NASA Jest jeszcze typ mężczyzn, którzy potrafią traktować dziewczyny jak zwykłych kumpli. O kumpla urodzinach też się pamięta, kumpla często się gdzieś podwiezie. I wcale nie oznacza to, że ma się ochotę spenetrować mu anus.
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: otóż to. Spermiarze i orbiterzy to podludzie.

@kiszczak: to prawda, ale to jest pewna różnica jak po prostu raz na jakiś czas wyświadczysz komuś drobną przysługę, a jak typ lata za laską i ciągle ją gdzieś zaprasza, wszystko stawia, no jest jej pieskiem na posyłki praktycznie w nadziei, że zarucha XD.
  • Odpowiedz
Skąd ludzie mają budżet na podróże? Przeglądam różne tagi fotograficzne i cały czas kręcą się po najwspanialszych zakątkach świata. Mam na myśli rodaków, jak wiadomo nasze PKB jest marne na mapie światowego PKB, a jednakże podróżują. Chciałbym wiedzieć skąd mają? Dla mnie wyjazd poza województwo oznaczałby wyczyszczenie oszczędności, a podziwiam zdjęcia Polaków którzy cały czas są w podróży ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pytanie #podroze
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wkłada swój wystający mięsień w mięsistą dziurę przeciwnej płci


@Przychlast: kosztuje to co najwyżej kilka papierków, a już na pewno nie ma takiej wartości, żeby z tego powodu czuć jakiś poważnie negatywnie zaważające emocje. Ogółem to przyjemne to jest, ale nic poza tym.
  • Odpowiedz
@Dziki_Nomad: tak długo nie wołałeś, już myślałem, że groupies nie pozwalają na chwilę odpoczynku xD a tak btw. to fajnie, że dalej ćwiczysz, a to co widziałem świadczy tylko o miesiącach pracy nad sobą. Brawo i trochę zazdro, zazwyczaj jak ja się czymś zajaram to parę dni i święty spokój. Ostatnio miałem pomysł, aby wydać 4 koła na program do tworzenia muzyki i kontroler MIDI xD trzymaj się tam i
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@GoldenJanusz: My widzimy tu dwóch ludzi, ale kobieta tylko jednego. Drugi byt na tym zdjęciu jest to tzw. Untermensh - kasta płci męskiej której jedynym celem istnienia jest płacenie i wyświadczanie przysług
  • Odpowiedz