Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #warszawa - dlaczego życie konfitury jest takie trudne? xD Zadzwonilem po #strazmiejska bo w okolicy w ciągu dnia samochody parkują w kazdej mozliwej dziurze, nie zawsze w pełni legalnej jesli chodzi o przepisy, nie mówiąc juz o blokowaniu chodnika dla pieszych itp. Dlaczego SM tak wolno działa, wkurzylem sie, zapiekła mnie dupka, wiec zadzwonilem i doniosłem ( ͡ ͜ʖ ͡) Minęła
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blaiseblaise: On zwrócił uwagę i mógł sobie pójść ale został i dalej prowokował. Czego się spodziewał? Że ich dwóch przeproszą i grzecznie odjadą? Patowa sytuacja bo ktoś miałby skazę na honorze niestety.
  • Odpowiedz
#krakow #strazmiejska
Dostałem dzisiaj od SM informację za wycieraczkę że zaparkowałem nieprawidłowo (na zakazie).I teraz mam mieszane uczucia, bo nie wiem czy chwalić bo nie dali mandatu, czy się denerwować bo dostałem tylko ja na Katowickich blachach, a u nikogo innego na tym samym zakazie nie widziałem takiej informacji ( ale może inne samochody zaparkowały po wizycie SM). Jak to jest, dają każdemu czy tylko przyjezdnemu?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@janek_kos: to nie do konca to samo miejsce.. tylko ta sama ulica za. skrzyzowaniem. Myslalem, że tam już zakaz nie obowiązuje.

Napisane bylo Informacja. Ale pod spodem, że upomina się blablabla..
  • Odpowiedz
Jak to jest ze sprzątaniem chodnika? Bo śnieg śniegiem, wiadomo. Ale przychodzi wiosna i jest sucho. A na chodniku pojawiają sie śmieci i pety. Mój różowy pracuje w sklepie i straż miejska dopieprza się do niej i sąsiadów, że mają sprzątać chodnik oraz parking przy sklepie bo jak nie to mandat. I jeżdżą robić zdjęcia ulicy itp. Samo utrzymanie porzadku jest dośc logiczne ale nie jesteś w stanie przez cały czas dopilnować
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Koller: sprzątać powinni - tak mówi ustawa o utrzymaniu porządku w gminach - art. 5 z tego co pamiętam... ale sprzątanie co godzinę to bzdura... powinno to wyglądać tak, że pracownik posprząta teren przy otwarciu i zamknięciu sklepu, jaki sens biegać co chwilę...
to, że jakiś strażnik się p-----------ł nie znaczy, że ma rację - jak przyjdzie trzeba mu wprost powiedzieć, że będzie sprzątane np. tak jak powiedziałem i jeśli
  • Odpowiedz