#poznan #strzeszyn

Rok w rok wieczna beka z #policja i #strazmiejska ktore nie moga sobie poradzic z setkami samochodow zaparkowanych na zakazach postoju, w lesie, czesciowo na jezdni itd. Kopalnie mandatow, czysty zysk :)

Inna sprawa ze miasto nie potrafi od ponad dekady zrobic parkingow.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blisher: są straszne jaja, bo jak zbierają na pigalu z transparentami i innymi takimi, to przychodzą funkcjonariusze i im wszystko konfiskują xD na fanpejdzu na fejsie można o tym poczytać, niezłe jaja. brakuje ciągle chyba 6k podpisów.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Onde: No właśnie pod nic z ustawy nie podpada a i żadnej ustawy miejskiej o tym nie ma (wiem bo specjalnie kiedyś sprawdzałem na potrzeby własne) Więc pewnie jest jak mówisz z tymi młodymi gniewnymi. Ot ktoś zapomniał że prawa nie stanowi i mandat wypisał.

Nic tylko doradzić sąsiadowi odwołanie się.
  • Odpowiedz
Zwątpiłem srogo w #strazmiejska z #warszawa

Zrobiono mi fotkę co zaowocowało mandatem i 6 punktami karnymi

W sumie nie ma w tym nic dziwnego i nie o to chodzi. Pewnie przekroczyłem prędkość i słusznie dowalono ów mandat.

ALE...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@KotoFan: a to niech oni się martwia, skoro pomylili cie z matką to ja nie byłbym pewien czy dadzą radę z identyfikacja xd
  • Odpowiedz
Wczoraj poszłam ze znajomą i jej dzieckiem na spacer. Młody jechal na rowerku. Jej synek trochę się rozpędził, a tu z naprzeciwka powoli zaczął nadjeżdżać samochód Straży Miejskiej (strefa zamieszkania to była). Młody chciał zahamować, ale był tak zestresowany widokiem samochodu, że wjechał w płot.

Wyglądało to dość strasznie. Młody w ryk oczywiście. My go zbieramy z płotu, a tu podjeżdża strażnik.

Wysiada z samochodu, daje młodemu opaskę odblaskową na rękę, chwali
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przy okazji tego wpisu chciałbym poruszyć temat przeniesienia funkcjonariuszy z likwidowanych straży miejskich do policji (postulowano to wielokrotnie przez działaczy KNP). W jaki sposób KNP to chce uczynić? Przecież droga do służby w policji jest o wiele dłuższa i wymagająca niż do SM, sama szkółka trwa, jeśli dobrze pamiętam, ok. 6 miesięcy.

#4konserwy #knp #strazmiejska
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach