Wpis z mikrobloga

@7uras: nie, aktywacja poszła po mojej stronie przez stronę amdrewards.com, Ty RTX mieć nie musisz, gwarantuje zwrot pieniędzy jeśli cokolwiek pójdzie nie tak, 2 gry już tak sprzedałem
  • Odpowiedz
@Zakakaikane: nie dostaniesz kodu steam. Ja kupiłem RX 570 i też dostałem za darmo 2 gry do wyboru, The division 2, Resident Evil Remaster i Devil May Cry 5. Aktywacja polega na tym że logujesz się przez steam na amdrewards i oni automatycznie dodają ci grę do konta steam więc jedyną opcją jest sprzedaż konta na amdrewards
  • Odpowiedz
  • 0
@Kiczixx piszesz takie dyrdymały a premiery tych gier nawet nie nastąpiły, to co piszesz zgadza się w przypadku uplay, w przypadku steama dostajesz normalnie numery seriali do aktywowania przez steama

Kuźwa jak nie macie o czyms pojęcia to się nie wypowiadajcie...
  • Odpowiedz
@Zakakaikane: Resident Evil miał premierę 25 stycznia i tego dnia odblokował mi sie dostęp aktywacji tej gry na steam. Nie dostalem zadnego kodu, na stronie amd rewards pojawił się przycisk sign it with through Steam po czym w nowym oknie musiałem zalogować się na swoje konto steam. Sam piszesz dyrdymały
  • Odpowiedz