#spacex #gielda niech już będzie ten krach, po co czekać niech pierwszego dnia p--------e
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Chlebek_Pyszny
- 0

heniek_8
via Wykop- 0
@Chlebek_Pyszny: chyba jest lock up period u niektórych co weszli wcześniej i taniej, tak że tego, poczekaj jeszcze
- 6
@assninja: masz SPXC
- 15
@MatyasHunyadi: będzie będzie, śmiali się jak mówiłam że kapitalizacja 10 bilionów
@pepedros: xd
- 8
- 15
- 0
@Mosqu:
Przecież SPCE w zasadzie wrócił do poziomu z 2-3 dni temu.
Przecież SPCE w zasadzie wrócił do poziomu z 2-3 dni temu.
- 0
Ale kupiłem na pierwszym wznoszeniu jakieś dwa tygodnie temu a potem byłem cały czas pod kreską , teraz znowu wzrosło przez weekend i byłem ciekaw co się stanie przy debiucie spacex. Niestety poleciało ostro w dół.
- 4
- 5
@Manah: Wersapol
- 8
@pmaniek: nie dla śmiecia
@Atomowy_Kurier: chyba parasol w dopie ci się otworzył
- 0
@PopeLeon: mam informacje wewnętrzne
@miszcz_riposty: Ten to jest Grubas
@miszcz_riposty: powinien poratować cukierberga co by biedaczyna miał na nowe serwery
@anonimowy_programista futuresy na Spcx ?mocna laga w dół, ale wysoko zaczęli.
- 18
źródło: 1000067733
Pobierz- 2
@e3b0c: masz europejskie konto? U mnie nie ma opcji IPO na IBKR
- 1
@perfumowyswir: Mam irlandzki. W IPO trader na client portal moglem zlozyc request.
źródło: 1000044981
Pobierz@anonimowy_programista: ale taka Gwynne mogłaby mi usiąść na twarzy. By zobaczyła prawdziwą rakietę a nie te jej śmieszne Falcony






















