• 7
@Goronco: przeciez 90% wpisow tu od miesiaca to spacex, micron czy jakies smieciuszki. Ciezko sie przekopac zeby cos interesujacego znalezc xd
  • Odpowiedz
Virgin galactic spce.eu ostro w dół po otwarciu, zdążyłem wyjść tylko z 12 zł straty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cały balonik kosmiczny wokół #spacex ostro w dół. #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
Ale kupiłem na pierwszym wznoszeniu jakieś dwa tygodnie temu a potem byłem cały czas pod kreską , teraz znowu wzrosło przez weekend i byłem ciekaw co się stanie przy debiucie spacex. Niestety poleciało ostro w dół.
  • Odpowiedz