Solaris odbiera nagrodę "Bus of The Year 2017" w Hanowerze oraz prezentuje...
... nowe autobusy, CNG i hybrydowy. 'Diesel umarł - niech żyje elektryczność'. Więcej materiałów w powiązanych.

#polska #niemcy #motoryzacja #technologia #solaris #autobusyboners #komunikacjamiejska #iaa #ciekawostki #mikroreklama
BaronAlvon_PuciPusia - Solaris odbiera nagrodę "Bus of The Year 2017" w Hanowerze ora...

źródło: comment_rMBfZ4puhNGGnNfDUuCOxndpVhDEqp7o.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdańska Stocznia "Remontowa" wśród liderów polskiego eksportu do Francji
W dniu 13 września w siedzibie Ambasady RP odbyła się doroczna uroczystość przyznania nagród dla najlepszych eksporterów do Francji. Konkurs ma na celu wyróżnienie liderów polskiego eksportu do Francji, a także zwrócenie uwagi francuskich środowisk gospodarczych na wysoką jakość i konkurencyjność polskiej oferty.

(...) Laureatami nagród za 2015 r. zostały następujące firmy:


- Superdrob SA,
BaronAlvon_PuciPusia - Gdańska Stocznia "Remontowa" wśród liderów polskiego eksportu ...

źródło: comment_Y3vx2nVSIO5wTAGEavpNeRy3FtkspCBZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Węgrzy wycofują sie z zakupu autobusów Solarisa pomimo wygranego przetargu przez polska firmę.

Budapesztański przewoźnik nie uzyskał finansowania na zakup autobusów Solaris i tym samym umowa w tej sprawie została rozwiązana - poinformował PAP zastępca dyrektora ds. PR w Solaris Mateusz Figaszewski. Chodziło o dostawę 75 autobusów, z opcją do 150 sztuk.


http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/przewoznik-z-budapesztu-nie-zakupi-autobusow-solaris/8qk6sm

#wegry #solaris #neuropa #4konserwy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arveit: Co raz młodziej w dzisiejszych czasach Ci dorośli ludzie wyglądają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

NIE MA TO JAK PRAWDZIWY 1.000.000 WATÓW BATERIA
2137 OCHOW MACHOW I OLEJKI SPROWADZANE Z KUBY PRZEZ MEKSYK.

CORAZ WIECEJ AMATOROW PCHA SIE DO ZABAWY. MAM NADZIEJE ZE WEJDZIE TA NOWELIZACJA I UZYWAC EPAPIEROSA BEDZIE MOZNA TYLKO ZA POZWOLENIEM. BO PRZYCHODZI TAKI GIMBUS I CHWALI SIE SWOIM PLASTIKOWYM EPAPIEROSEM. LUDZIE NO
  • Odpowiedz
@pijany_abstynent: Przypomina mi czasy gdy pracowałem jako tester gier, to smutne kiedy gra od wczesnej fazy do wydania nadal jest zabugowana i niezoptymalizowana. Zazwyczaj to wydawca dziaduje na kasie albo cisnie z terminami ale ludzie w internecie napisza że wina developera albo qa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz