Jak można, z własnej woli, mając wybór, mieszkać w mieście o dużym zanieczyszczeniu powietrza? Przecież przez ten syf ludzie w takich miastach żyją pewnie kilka lat krócej.
#smog
#smog
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_eVgeuPAWXkTZjF5bbw7D2zHCZ3iNYjJp.jpg
Pobierz
źródło: comment_kcv2IWYp303p6mZ2O5r5gsxNqcjcDXtx.jpg
Pobierz
źródło: comment_Cg1khhrlqNcyuxfp3X0xmruNHVjKWhcK.jpg
Pobierz
źródło: comment_auJluqHmcS8pXspmaxrH8wF4u3C5vYEX.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Wiem co mówię, mieszkam w Krk, od kilku dni widżet kanarka na czerwono :p