Wszystko
Wszystkie
Archiwum
457
Policja organizuje akcję "smog", ale nie ma sprzętu do wyłapywania aut bez DPF

- 164
- #
- #
- #
- #
- #
- #
765
Nowa Huta. W nocy rośnie stężenie benzenu. Mieszkańcy: (…) ktoś nas truje

- 114
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Android
- 8
@DzikiChleb powiedz mi, że bez tego umrzesz
- DzikiChleb
- bartdziur
- chrystusie
- cebi
- KIruko
- +3 innych
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@DzikiChleb: Xiaomi ma
Słony rachunek za smog. 30 mld euro rocznie i 19 tys. zgonów - to oficjalne dane <<< znalezisko
W 2016 r. z powodu smogu zmarło 15 tys. osób na terenach miejskich i 4 tys. na terenach wiejskich, a koszt z tym związany to od 12,8 do 30 mld euro (nawet ponad 120 mld złotych). I to nie są twierdzenia 'zielonych oszołomów' tylko oficjalne dane przekazane przez Ministerstwo. Nie da się tego zwyczajnie
W 2016 r. z powodu smogu zmarło 15 tys. osób na terenach miejskich i 4 tys. na terenach wiejskich, a koszt z tym związany to od 12,8 do 30 mld euro (nawet ponad 120 mld złotych). I to nie są twierdzenia 'zielonych oszołomów' tylko oficjalne dane przekazane przez Ministerstwo. Nie da się tego zwyczajnie
- KrolWlosowzNosa
- chanelzeg
- Thon
- Formbi
- imateapot
- +36 innych
@szasznik: Polaków batem i marchewką. Batem będą kary, kontrole i odpowiednie przepisy, a marchewką programy wsparcia do wymiany pieców, termomodernizacji czy poprawę efektywności energetycznej.
Tylko na takie działania pieniędzy rząd zapewne nie znajdzie lub nie będzie chciał znaleźć, mimo istnienia możliwości lepszego zagospodarowania w taki sposób, części pieniędzy z programów socjalnych.
Polak jednak niewolnik, woli dostawać ze swoich podatków pieniążka do ręki zamiast modernizować i rozwijać świat dookoła.
Więc Polak umrze
Tylko na takie działania pieniędzy rząd zapewne nie znajdzie lub nie będzie chciał znaleźć, mimo istnienia możliwości lepszego zagospodarowania w taki sposób, części pieniędzy z programów socjalnych.
Polak jednak niewolnik, woli dostawać ze swoich podatków pieniążka do ręki zamiast modernizować i rozwijać świat dookoła.
Więc Polak umrze
465
Słony rachunek za smog. 30 mld euro rocznie i 19 tys. zgonów - to oficjalne dane

- 105
- #
- #
- #
- #
- #
- #
2
Zanieczyszczone powietrze w 2016 r. skróciło życie 19 tys. Polaków

- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
- #
KGP: Akcja „Smog.” Prawie 4 tys. kierowców z karą
Od początku roku policjanci skontrolowali ponad 166 tys. pojazdów i zatrzymali prawie 4 tys. dowodów rejestracyjnych w ramach akcji „Smog” – poinformował w rozmowie z PAP podinsp. Radosław Kobryś z Biura Ruchu Drogowego KGP. Kolejna taka akcja w środę.
Akcje „Smog” policja prowadzi raz w miesiącu. Podczas tegorocznych funkcjonariusze skontrolowali w całej Polsce ponad 166 tys. pojazdów i zatrzymali prawie 3,8 tys. dowodów
Od początku roku policjanci skontrolowali ponad 166 tys. pojazdów i zatrzymali prawie 4 tys. dowodów rejestracyjnych w ramach akcji „Smog” – poinformował w rozmowie z PAP podinsp. Radosław Kobryś z Biura Ruchu Drogowego KGP. Kolejna taka akcja w środę.
Akcje „Smog” policja prowadzi raz w miesiącu. Podczas tegorocznych funkcjonariusze skontrolowali w całej Polsce ponad 166 tys. pojazdów i zatrzymali prawie 3,8 tys. dowodów
25
Zanieczyszczenie powietrza bardzo mocno redukuje inteligencję u ludzi

- 7
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
troche chlodniej i juz wiesniaki truja Krakow.
ale ten to przesadzil. prawie 700% normy xd
#smog #krakow #malopolska #airly
ale ten to przesadzil. prawie 700% normy xd
#smog #krakow #malopolska #airly
8
Rząd potwierdza: smog w Polsce zabija rocznie 19 tys. osób!

- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Dawno nic nie było z tagiem #czystechojny więc nadrabiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postępowanie w sprawie zamknięcia zakładu w toku, zakład się broni i twierdzi że uruchamia lub uruchomi kolejne urządzenia które zablokują smród i hałas ale pomimo pracy na pół gwizdka nie widać efektów, co ciekawe przeciw przeniesieniu fabryki smrodu już protestują mieszkańcy innej możliwej lokalizacji
http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,23819093,mieszkancy-zawady-pod-debica-boja-sie-nowej-fabryki-nie-chcemy.html
#lodz #zanieczyszczeniepowietrza #smog
Postępowanie w sprawie zamknięcia zakładu w toku, zakład się broni i twierdzi że uruchamia lub uruchomi kolejne urządzenia które zablokują smród i hałas ale pomimo pracy na pół gwizdka nie widać efektów, co ciekawe przeciw przeniesieniu fabryki smrodu już protestują mieszkańcy innej możliwej lokalizacji
http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,23819093,mieszkancy-zawady-pod-debica-boja-sie-nowej-fabryki-nie-chcemy.html
#lodz #zanieczyszczeniepowietrza #smog
@Sepzpietryny aha, czyli bezrobocie jest niskie więc zamykać, typowy Polak jest typowy myślenie naprzód miesiąc do przodu ( ͡° ʖ̯ ͡°). A co mają powiedzieć ludzie z Kutna,Opoczna etc?
- 7
@mistrz_tekkena: i dziwnym trafem ceny mieszkań w tamtej okolicy były jednymi z niższych na rynku. A fabryka pojawiła się nagle.
- mistrz_tekkena
- michalec
- cebulandia
- -pafel
- PawelW124
- +2 innych
222
Zieloni chcą drogiego węgla – a ty? Napisz do ministerstwa!

- 139
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Jak w Krakowie ma być czyste powietrze, jak całe południe kraju to obszar katastrofy ekologicznej...
Warto przypomnieć przy okazji że pisowscy radni z Wadowic uchwalili "Zakaz zakazywania spalania węgla i drewna"...
#krakow #wadowice #ciekawostki #smog #zalesie
Warto przypomnieć przy okazji że pisowscy radni z Wadowic uchwalili "Zakaz zakazywania spalania węgla i drewna"...
#krakow #wadowice #ciekawostki #smog #zalesie
6
Donald Trump przedstawił nowy plan emisji gazów cieplarnianych

- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
4
Zanieczyszczenie powietrza skraca życie każdego z nas o ponad rok

- 3
- #
- #
- #
- #
3
Praski sposób na walkę ze smogiem. Pijcie piwo!

- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
4
Górnicy do premiera: Celem jest wyeliminowanie polskiego węgla

- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #










#motoryzacja #smog #policja #drogowka #jdm #jdmboners #auto #strumiencarboners
Akcjasmog:https://www.google.pl/amp/www.dziennik.pl/amp/580007,uwazaj-bo-dostaniesz-mandat-i-stracisz-dowod-rejestracyjny-wielka-akcja-policji.html