Masakra w tej #polska ze #smog. Jechałem po 20 z Wrocławia do granicy z ua. I każda autostradowa obwodnica to była mgła pyłu i spalin z pieców. Temperatura jeszcze nie spadła poniżej 10 st. Na plusie a już jest zle. Wicnyj wyngla wincyj akcyzy vatu i opłat na gaz do grzania domów. Co za myślenie. Koszta tego zrównują przyszłe pokolenia przez choroby i zmiany genetyczne. :(((
Smog... Już za niedługo przez mikro będzie się ciężko przebić, bo wszędzie będą screeny z różnych smogowych aplikacji. Oczywiście wszystko m.in. przez samochody. To do cholery po kiego grzyba montują światła na przejściach dla pieszych, które 'widząc samochód' włączają czerwone tylko po to, żeby po sekundzie zmieniło się na zielone. Nie dość, że jest to niezgodne z przepisami (dane światło musi się minimum ileś tam palić, ale dłużej niż sekundę), to jeszcze
Po krótszej przerwie sprawdzenie działania bufora. Miałem epizod awarii, która wynikała z błędu montażu, pw jeśli ktoś myśli o założeniu to się podzielę info. Na 27-29 kg zasypu bufor rozgrzałem w sobotę do ok.80 st. C i dzisiejszego poranka było ok. 45 st. C. Było ogrzewane i używana CWU, na razie są 2 problemy:
- żeby grzały wszystkie grzejniki poprawnie muszę dolać parę L wody odpalić i wyłączyć pompę jak dojdzie do
Pobierz
źródło: comment_s8voRTF1swMMhQCfH8mEy8mTgJqsM5y2.jpg
#smog #strazmiejska Straż miejska przyjechała i powiedziała, że dostała zgłoszenie że jest czarny dym z naszego komina. Spoko, ale my... nie mamy komina (pompa ciepła, indukcja w kuchni, wentylacja mechaniczna). Fajny Sąsiad mówi, ze to nic dziwnego, bo Niefajny Sąsiad ma zwyczaj #!$%@?ć bezpodstawnie każdego nowego, kto zbuduje dom i się wprowadzi.
Ale mamy się ponoć nie przejmować, bo jest debilem i jego zmyślone donosy są właśnie takie - jak zarzutki najniższej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1385
Popełniłem dzisiaj swój pierwszy donos.
Mam już dosyć. Mieszkam koło osiedla domków jednorodzinnych i naprawdę, dwa, trzy kominy potrafią zasmrodzić całe osiedle. Zadzwoniłem na straż miejska, zaznaczając, że nie wiem czy coś z tym zrobią ale dom pod tym adresem, kopci gryzącym dymem na całe osiedle. Zgłoszenie przyjęli. Zaczynam tępić trujów.
#smog #bydgoszcz #zdrowie #bagiety #strazmiejska