Wszystko
Najnowsze
Archiwum
2
Spróbowałem wbić się do TOP100 Assetto Corsa Rally

- 2
- #
- #
- #
- #
2
ASSETTO CORSA RALLY UPDATE 0.4

- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
2
MOZA TSW, Manetki, Tańsza alternatywa.

Prezentacja koła TSW od Mozy, manetek i tańszej alternatywy od BMW.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 6
Jeśli ktoś z dinozaurów pamieta jeszcze LFS to w tej chwili sa działające dwa programy wspomagające. Świetny, płynny i dokładny D&M i LfsDeltaPro. Poniżej krótkie info o obu programach.
D&M — nakładka na LFS: tabela relative z gapami, predykcja czasu okrążenia, sygnalizacja zagrożeń. Kod zamknięty.
DeltaPro — to samo plus delta do PB na żywo, teoretycznie najlepsze okrążenie z sektorów, ML, spotter, dane paliwowe. Moze i delta time I speed nie jest
D&M — nakładka na LFS: tabela relative z gapami, predykcja czasu okrążenia, sygnalizacja zagrożeń. Kod zamknięty.
DeltaPro — to samo plus delta do PB na żywo, teoretycznie najlepsze okrążenie z sektorów, ML, spotter, dane paliwowe. Moze i delta time I speed nie jest

@WooYeK czasami jeszcze jeżdżę, ale tylko for fun, wyścigi rzadko
#assettocorsa #assettocorsarally #simracing ta gra daje ogromną frajde, nawet nie wiedziałem że aż tak będzie się świetnie grało. Beamng i AC przynosiły mi głównie frustracje, natomiast rally to jest gra miodna. polecam
źródło: vlcsnap-2026-04-30-00h00m46s841
Pobierz- 1
@wezsepigulke: Bardzo fajne samochody, subaru klei jak szalone i wybacza bardzo dużo błędów, lekko podsterowne ale można zarzucić gazem. Kitcar to taki bolid z napędem na przód, bardzo lekki, podskakujący, trzeba uważać z hamulcami. Ogólnie 2 różne samochody.
1
USTAWIENIA VR STEAM VR OCULUS MIRROR ASSETTO CORSA EVO ETS2

- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Polećcie mi biurko regulowane ale z grubym blatem żeby kierownice można przykręcić.
#biurko #meble #pcmasterrace #gry #simracing
#biurko #meble #pcmasterrace #gry #simracing
@pearl_jamik: nope, prosty temat. Ale jak chcesz, tylko ostrzegam, że mocno przepłacisz za gotowca i sam się zdziwisz jakie to prymitywne

- 0
@MonsieurLaBoule: xDD no nie dziwie się ten porsche cup jest dziwne jakieś też się r------e zawsze gdzieś
1
Kalkulator Fov Assetto Corsa Evo

Dzisiaj o FOV. Pod lupę wzięliśmy ASSETTO CORSĘ EVO dlatego, że Kunos od pierwszej części ma problem z odwzorowaniem prędkości.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
2
Moza r12v2 Test i ustawienia Moza Pit House.

- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
2
ASSETTO CORSA EVO Aktualizacja 0.6

Niekoniecznie na plus.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#simracing #thrustmaster godz. 2.13 a ja wiercę w Playseat otwory, bo wzmocnienia tymczasowe potrzebne. T598 powoduje dziwne wibracje całej konstrukcji ¯\(ツ)/¯
źródło: 92a2189c8e5d416fb0eaa9328b818669
PobierzT598 powoduje dziwne wibracje
@lukasz_pudzian: Może to kwestia oscylacji i małe zmiany w ustawieniach rozwiążą problem.
- 0
@panmimoskok nie, to raczej po prostu kwestia jakości wykonania i wieku, bo kilka lat już ma ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Plupi no wiesz, przy t300 jeszcze Jako Tako to było, teraz to ciężki żywot playseata...
@Plupi no wiesz, przy t300 jeszcze Jako Tako to było, teraz to ciężki żywot playseata...
0
ASSETTO CORSA Evo TRYBY PERFORMANCE

- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Posiada ktoś #kierownica chińskiej marki Pxn model V10 ultra z DD? Warte swoich pieniędzy? Czytałem że ma problemy z kompatybilnościa w grach. Co zamiast tego polecacie w budżecie do 850 PLN używane? #simracing #gry #wyscigi #pc #racingboners
@Astolus: chyba spoko chociaż ostatnio Moza strasznie tanieje, R3 i R5 widziałem w okolicy 1000 i 1250zl, bardziej sprawdzona marka
@Astolus: z R5 nie bedziesz mial problemu na biurku, o ile nie jest z cienkiej plyty wiorowej. Ja mam dosc grube biurko Ikea Malm i przez monitor 49 wysuwany do przodu mam teraz krater haha
Witam, mam pytanie posiadam Moza r3 i zastanawiam się nad kupnem wydrukowanej na drukarce moda kierownicy w formie f1, posiada ktoś może? Jakieś opinie na ten temat? Gram raczej co jakiś czas jak mi się zachce, a nie codziennie. Czy lepiej dopłacić trochę i wziąć oryginalny mod.
#simracing
#simracing
@KOXsu no to te po 80 są z druku 3d, droższe z aluminium
@Qwertyasdf123: to jest chyba amelinium lub jakas stal bardzo gruba mozna jezdzic po tym samochodem
Myrki które robiły same rig, z jakiego auta macie fotel? Szukam czegoś używanego ale sam syf na olx w okolicy
#simracing
#simracing
@JednaRenkaJedenKaleka: ponoc z C5 sa wygodne, ja mam z Insigni, jest spoko, byl tani, dalem 150 i ma duzo regulacji
@JednaRenkaJedenKaleka: ja mam z c5 cx7
0
Kierownica baza MOZA R12 V2 + Pit House TEST

- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #















#simracing