Przepraszam wszystkich z lmp2 na których narzekałem gdy grałem gt3. Dzisiaj sam stwierdziłem że wsiądę za kółko lmpka i jazda jest wspaniała do momentu pierwszego spina. Jak już się ma flatspota to pojazd staje się osobnym bytem i jedzie wszędzie tylko nie tam gdzie ty chcesz xD
#simracing
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przy współpracy z prawdziwymi organizatorami DTM, irka uruchomiła nową serię o takiej samej nazwie. Jeśli ktoś lubi GT3, to jest duża szansa, że znajdzie rywala na swoim poziomie ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Każdy split to około 30 osób.
#simracing #iracing
panmimoskok - Przy współpracy z prawdziwymi organizatorami DTM, irka uruchomiła nową ...

źródło: 123e

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli ktoś z dinozaurów pamieta jeszcze LFS to w tej chwili sa działające dwa programy wspomagające. Świetny, płynny i dokładny D&M i LfsDeltaPro. Poniżej krótkie info o obu programach.
D&M — nakładka na LFS: tabela relative z gapami, predykcja czasu okrążenia, sygnalizacja zagrożeń. Kod zamknięty.
DeltaPro — to samo plus delta do PB na żywo, teoretycznie najlepsze okrążenie z sektorów, ML, spotter, dane paliwowe. Moze i delta time I speed nie jest
WooYeK - Jeśli ktoś z dinozaurów pamieta jeszcze LFS to w tej chwili sa działające dw...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wezsepigulke: Bardzo fajne samochody, subaru klei jak szalone i wybacza bardzo dużo błędów, lekko podsterowne ale można zarzucić gazem. Kitcar to taki bolid z napędem na przód, bardzo lekki, podskakujący, trzeba uważać z hamulcami. Ogólnie 2 różne samochody.
  • Odpowiedz
@Astolus: z R5 nie bedziesz mial problemu na biurku, o ile nie jest z cienkiej plyty wiorowej. Ja mam dosc grube biurko Ikea Malm i przez monitor 49 wysuwany do przodu mam teraz krater haha
  • Odpowiedz
Witam, mam pytanie posiadam Moza r3 i zastanawiam się nad kupnem wydrukowanej na drukarce moda kierownicy w formie f1, posiada ktoś może? Jakieś opinie na ten temat? Gram raczej co jakiś czas jak mi się zachce, a nie codziennie. Czy lepiej dopłacić trochę i wziąć oryginalny mod.
#simracing
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach