Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@Hiv-Ledger le mans ultimate, t300rs
- 1
@Leniek: to wcale nie jest tak dużo, ale ogólnie nie mam psychy do wyścigów, trochę presji i robię dużo błędów xd
@MonsieurLaBoule: z asyst w symulacjach to można się nad delikatnym ABS zastanowić, ale żadnych co same hamują czy co gorsza skręcają.


Czasami jednak tył potrafi złapać poślizg i tutaj dzieją się dziwne rzeczy. Gdy staram się wyratować, robię kontrę i ... odruchowo naciskam mocniej na hamulec. Czy to działa? Tak. Jednak wydaje mi się, że poleca się działać gazem, gdy tylne
Odpaliłem LMU, ustawiłem wysoki BB+niski ABS. Zrobiłem kilka okrążeń i wyniki testu nie zaskoczyły. Auto hamuje lepiej, skręca gorzej. Jak wspomniałeś - transfer masy przy wytrącaniu
@kimunyest95: w splitach, w których aktualnie śmigam nie ma niewinnych koleżków.