Mirki. Dlaczego przy wysyłaniu wiadomości w Signal w polu tekstu widnieje "Nieszyfrowany"?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
587
WhatsApp próbuje przekonać, że nie jest taki zły.

Ludzie przechodzą na alternatywne komunikatory, a WhatsApp próbuje przekonać, że nie jest taki zły. Komentuję to na podstawie mojej wiedzy i doświadczenia oraz na podstawie ich polityki prywatności. TL;DR na początku
z- 94
- #
- #
- #
- #
- #
2551
Dlaczego warto porzucić WhatsAppa i zacząć korzystać z Signala?

Od lutego WhatsApp zacznie przekazywać dane użytkowników Facebookowi, więc przestanie być szanującym prywatność komunikatorem. Signal jest jego przeciwieństwem - to aplikacja open source, pełna zaawansowanych funkcji, niezbierająca żadnych danych i utrzymująca się wyłącznie z datków.
z- 309
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki. Dlaczego przy wysyłaniu wiadomości w Signal w polu tekstu widnieje "Nieszyfrowany"?
źródło: comment_1610546770nh9NRlCKiA4STmteawwt01.jpg
Pobierz- 5
- 0
574
Prywatne grupy WhatsApp...widoczne w Google, znowu.

Dzisiaj okazuje się, że prywatne grupy komunikatora WhatsApp ponownie pojawiły się w wyszukiwarce Google. Razem z grupami zostały zaindeksowane profile użytkowników i ich zdjęcia profilowe. W rezultacie każdy mógł pobrać te dane oraz dzięki dostępowi do linków dołączyć do prywatnych grup WhatsApp.
z- 40
- #
- #
- #
- #
- #
#signal
- 0
Który komunikator wygra wyścig o dominację, Twoim zdaniem?
- Signal 52.1% (38)
- Telegram 35.6% (26)
- Inny (napisz w komentarzu) 12.3% (9)
- 0
2726
Signal wystrzelił. Liczba użytkowników wzrosła o 4200 proc.

WhatsApp przeżywa kryzys wizerunkowy powiązany z brakiem zaufania...
z- 293
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Zachęcam innych, jeb** korposcieki.
#whatsapp #signal #komunikatory #facebook #korpo #prywatnosc
- 1
- 1
#signal
- 1
- 3
- 0
- 1
- 1
Przenosicie się z #whatsapp na #signal? Próbujecie przekonać znajomych na przeniesienie się, a jeśli tak to jak?
- 0
- 0
- 1
#gab #signal #bekaztwittera
jestem botem
@octave25: na pewno nie jesteś - nie łączysz dwóch nazw w jedną ;) a tak na serio to co pisałeś, że takie oskarżenia?
- 0





















Przejście na Signala ma tylko sens, gdy jednocześnie będziesz korzystać z Linuxa, GrapheneOS (alternatywa Androida - OpenSource), porzucisz narzędzia Google oraz zaczniesz korzystać z Tora.
Nie, kwestia prywatności to nie musi być wszystko albo nic. Używanie Signala ma sens nawet jeśli korzystasz