Istnieje jakiś bot/skrypt który odpisuje na prywatnym koncie messenger daną sekwencję? Wolę już mieć kontakt z ogarniętymi ludźmi niż w ogóle mieć kontakt z kimkolwiek więc część kontaktów edukacyjnie zmusiłem już do korzystania z #signal ale często kiedy jestem po za domem ktoś usilnie próbuje się ze mną kontaktować via #messenger i to w takich sprawach na które nie mam ochoty odpisywać na tym szpiegowskim komunikatorze (tak tak
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#signal Signal to najlepszy komunikator ever. Całą komunikację towarzyską i biznesową przeniosłem właśnie tam - ze 150 znajomych zrobiło mi się 5 przyjaciół, a dzięki braku zleceń mam więcej czasu wolnego dla siebie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki ogarniający temat #szyfrowanie . Ten #signal to rzeczywiscie taki dobry #komunikator ? Firma w stanach. Brak reklam. Trochę to tak dziwnie wygląda.

Znalazłem też taki tekst: „Signal z kolei zachowuje sobie prawo do udostępniania informacji o użytkowniku jeżeli wynika to z obowiązku spełnienia obowiązujących wymogów prawa i regulacji, procedury sądowej lub prawomocnego żądania instytucji państwowej. Może to doprowadzić do przekazania danych amerykańskiej administracji.„

i

„Biorąc
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@try_win_life: synchronizacja czasem trochę szwankuje, np. jak dopiero włączysz desktopowy i jest w trakcie ładowania historii wiadomości danej konwersacji i w tym samym czasie piszesz z daną osobą na telefonie, to bywa, że wplątuje aktualne wiadomości w te z historii.. xD Ale poza tym jest spoko. Ach, jeszcze emotek ascii brakuje.
  • Odpowiedz
#komputery #signal #pytanie

Pytanie mam do użytkujących komunikatora SIGNAL. Zakładam grupę, a każdy może dodawać nowych członków. Czy można zrobić tak, żeby tylko zakładający grupę mógł to zrobić? Nie widzę tego w ustawieniach aplikacji.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Od pewnego czasu (nie tylko ja) mam problemy z powiadomieniami z What's App.
Telefon sprawny, skonfigurowany, powiadomienia i wyświetlanie na ekranie blokady ustawione, aplikacja nie jest usypiana w kwestii oszczędzania baterii, a nawet ma priorytet.
Nowe wiadomości często przychodzą po dłuższym czasie ale po wejściu w aplikację są widoczne.
Ktoś, coś?
#android #whatsapp #komunikator #viber #telegram #signal
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

snap: "signal-desktop" is not available on stable for this architecture (i386) but exists on other architectures (amd64).

apt-get: E: Nie udało się odnaleźć pakietu signal-desktop


Co mogę zrobić? Instalowałem zgodnie z poleceniami ze strony
#ubuntu #signal
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co zamiast Skype? Szukam czegoś do komunikacji wewnątrz-"firmowej" - głównie osoba-do-osoby, a nie "kanały".
Musi być apka na Windowsa i na Ubunciaka. Wykluczone jest podawanie i wiązanie z numerem telefonu, bo ma to być tylko do celów projektowych (nie mieszane z prywatnymi).
Discord jako tako, ale jest za bardzo giercowy, przez co nie wszystkim podchodzi i jest oparty bardziej o kanał.
Telegram na starcie woła o komórkę. Whatsapp tak samo. Signal też.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@: nie rozumiem jadu wylewanego na innowacyjną w pełni POLSKĄ aplikację do komunikacji, która uciera nosa Signalowi... Używam od kilku miesięcy i jestem w pełni zadowolony, mimo nie niskiej ceny abonamentowej. Gdyby wszyscy korzystali z UseCrypt Msg było by idealnie i z każdym mógłbym bezpiecznie się komunikować ;)
Przy używaniu UseCrypt Msg żadne dane nie są o użytkowniku zbierane, przechowywane w firmie, więc nie sprzedaje ona nasze prywatności firmom zewnętrznym czy służbom!
  • Odpowiedz