#serial

Jak ktoś nie widział to polecam Ray Donovan są klimaty trochę mafijne pozatym czasami zabawny jeden z lepszych jakie ostatnio widziałem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#homeland - w sumie jeden z lepszych seriali, jakie widziałem (co prawda w tej opinii mogę być odosobniony, ale...) o ile główna bohaterka wyjątkowo działa (i pewnie w 4 sezonie dalej będzie działać) mi na nerwy, to Damian Lewis spisał się w swojej roli wprost rewelacyjnie (Mandy Patinkin zresztą również). Nie będę zarzucał spoilerami, niemniej świetna, kompletna historia, pełna dramatyzmu i fajnych zwrotów akcji - to po prostu bardzo dobry
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sunsu-sun: nie o Masie, ale poświęcili cały odcinek "odłamowi" (zapewne fikcyjnemu [nie znam się za bardzo na tych sprawach ;p]) nazwanemu "Szajka Pruszków 9", która miała powstać z prochów "Mafii Pruszkowskiej". Przedstawili ją jako bardzo dużą organizację o światowym zasięgu. Jeden ze zbirów miał wydziarane Orzełka na klacie :] i jeszcze te ksywy "Kraku" czy "Zijom" (pewnie chodziło o "Ziom", ale gościu przeczytał to "po angielsku" ;) ).
  • Odpowiedz
Awantura o „Czarną Żmiję”

Rowan Atkinson znany jest w Polsce głównie jako Jaś Fasola. Bardziej obeznani z jego dorobkiem wiedzą, że zagrał też m.in. w historycznym serialu komediowym „Czarna Żmija”. Ostatnia jego seria, poświęcona I wojnie światowej, wywołała właśnie głośną debatę na Wyspach Brytyjskich.

#kultura #historia #ciekawostki #sztuka #serial #atkinson #mikroreklama
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@porannewyciepsa: Przyjemnie się ogląda, wciągająca historia. Jedyne co mnie irytowało to bardzo sztuczne patriotyczne amerykańskie dialogi - masakra... Na pewno zauważysz podczas oglądania.
  • Odpowiedz