obejrzałam sobie dzisiaj ostatni odcinek #themessengers i mam troszkę ból dupki. świetny serial, z dobrą akcją, fajnie rozkręcają się relacje między bohaterami, same postacie też świetnie w trakcie sezonu ewoluują i co? zdejmują #serial bo niska oglądalność. drugi dobry serial, z którym mnie tak wydupczyli ب_ب
#gorzkiezale
#gorzkiezale


























ja jak co roku(czasami nawet dwa razy w roku) zacząłem oglądać LOST, już 5 albo 6 raz ! Ten serial po prostu jest najlepszy ! :D
#seriale #serial
źródło: comment_tFz1wPdtZHJmkjNiqu8h6NTIqThdTFBg.jpg
Pobierz