Poszukuję #serial który będę chłonął sezonami.
Oglądałem:
- GoT
- HoC
- Detektywa sezon 1
- Sopranos 2 sezony (coś mi nie podszedł)
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#serial #seriale
Witam, mam ostatnio więcej czasu i szukam coś do oglądania. Książki z serii #jackreacher przekonały mnie, żeby obejrzeć jakiś serial kryminalny. Nigdy nie oglądałam #csi: Krymianlne zagadki ... Czy to dobry serial? Z tego co widziałam są trzy różne, który wybrać?
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
CSI: Kryminalne zagadki Miami
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@isiowa: Nie ma w ogóle w top 15 sense8, które jest świetne jak się zignoruje homo wątki. Jest natomiast najgorszy sezon i totalne 0 w tym roku czyli Gra o Tron. Kto układał ten ranking?
  • Odpowiedz
@ttinyowski: dlatego się zastanawiam, czy są gdzieś te dane przechowywane, z jakimi BTS-ami łączył się ostatnio dany numer. Nawet jakby był tylko jeden to i tak już jakiś obszar ;)
  • Odpowiedz
W sumie #serial Mr. Robot to takie jeszcze nie wiadomo co - ideologicznie. Zalatuje lewactwem, bo kapitalizm taki zły, anarchia, nie będzie więcej długów, i jesteś zerem, albo jesteś jedynką, nie możesz mieć innego pomysłu na wszystko, rób to co ci mówię, albo s--------j na wieki i już w ogóle przegrałeś wszystko, bo ja mam tani psychologiczny, tajemniczy bullshit dla ciebie. Taki jestem bezkompromisowy burzyciel kapitalizmu i całej niesprawiedliwości na
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie tam gilti pleżer, ja tam z oglądania tego serialu czerpałem prawdziwą przyjemność i wcale się nie kryłem z tego powodu xD Ciekawe intrygi, fajne kreacje i dużo dużo Nowego Yorku xD
Ładne rurzowe i przystojni niebiescy xD
No i tam były balety a nie kuhwa tance w remizie xD Tak kuhwa, klasyfikuję poziomy rozrywki xD
APPER IST SAJD BULWO XD
#oswiadczenie #chwalesie #serial #seriale
LubieDlugoSpac - Jakie tam gilti pleżer, ja tam z oglądania tego serialu czerpałem pr...

źródło: comment_DqiNFPQjjyXZNcrwDlAX5abxsdC4LE1Y.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak sie nazywal ten #serial o amerykanskich redneckach? jakas komedia, mieszkali w barakach czy cos
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach