Mirki, dostałem właśnie mail z eBay o zablokowaniu konta:

Mamy podstawy przypuszczać, że doszło do nieuprawnionego użycia Twojego konta eBay bez Twojej zgody. W związku z tym zresetowaliśmy Twoje hasło na eBay. Ponadto wszelkie autoryzowane działania, takie jak kupno lub sprzedaż, zostały anulowane, a związane z nimi opłaty — zwrócone na Twoje konto. Wszystkie usunięte przez nas aukcje zostały wyszczególnione na końcu tej wiadomości e-mail. Zapewniamy, że Twoje dane finansowe są bezpiecznie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kovalski: w linuxie i unixopodobnych jeszcze zależy jak się kopiuje. Ma ktoś maka? W maku też się da kopiować za pomocą samego zaznaczenia i wklejać środkowym przyciskiem myszy?
  • Odpowiedz
@n__s: oznacza to tyle ze goldenline wysyla tez mejle przez chmure amazon'a wiec jak dla mnie wyglada to legitnie, a czemu do Ciebie trafiło to już inna sprawa.
  • Odpowiedz
@n__s: Cześć. Komuś zależy na mojej popularności? :D

Ten ktoś z Wiki to nie ja. Ten ktoś z YouTube to ja. :P

Jeśli jakiś spam jest z goldenline to nie ode mnie. Może mają jakiś błąd w
  • Odpowiedz
W firmie padł pomysł aby przerobić aplikację tak aby używała logowania przy pomocy OpenId.
Będzie STS którego zadaniem będzie uwierzytelnianie użytkownika.

Może ktos mi wytłumaczyć jak krowie na rowie w czym takie rozwiązanie jest lepsze od klasycznego podejścia (teraz mamy webservice do którego uderzają wszystkie aplikację aby się uwierzytelnić)

#programowanie #dotnet #openid #security #januszesecurity
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach