Dzwoni telefon. Dwie minuty melodyjki... z jakiegoś powodu się nie rozłączam.
I wreszcie jest. Pani Marta Jakaśtam z Kaczmarski inkaso.
- Mam dla pana informacje proszę o NIP i adres w celu weryfikacji
- Jaką informacje pani dla mnie ma?
- Proszę o NIP i adres w celu weryfikacji.





















- Windows (7, legacy mode)
- Linux
bez większych problemów?
Jeśli nie, to czy trzeba to zrobić w sposób:
1) http://www.digitalcitizen.life/sites/default/files/img/truecrypt_sysdrv/esd4.png -> wybierając Multi-boot
Miałeś GRUBa zainstalowanego w MBR? Czyli czy dawałeś Non-Windows Boot Loader = Yes? http://www.digitalcitizen.life/sites/default/files/img/truecrypt_sysdrv/esd10.png
2) Potem na pozostałych partycjach: "Encrypt a non-system partition/drive"?
A jak wcisnąłeś ESC przy podawaniu hasła to nie dało się uruchomić Linuxa bezpośrednio?
Tak, pozostałe partycje "non-system partition", można dodatkowo ustawić je jako "system favorites", i wtedy jeżeli masz na nich takie samo hasło jak jak partycji systemowej - mogą być