Wpis z mikrobloga

Mordeczki, szybkie pytanie: będę zmieniał sobie telefon. Nie interesują mnie żadne flagowce czy nowinki techniczne więc waham się między kilkoma modelami. Wszystkie telefony w dobrym stanie, z nowymi bateriami i bez żadnych blokad.

#telefony #samsung #iphone #pytanie

Jaki telefon?

  • iPhone 7 77.0% (47)
  • Samsung Galaxy s8 11.5% (7)
  • Samsung A50 11.5% (7)

Oddanych głosów: 61

  • 12
@Vladimir_Kotkov S8 po dwóch latach użytkowania już wysiada baterią. 3,5h SoT to jest dramat, nie polecam. Podejrzewam, że gdybym wymienił baterię byłoby te 6h, ale to nadal źle świadczy o telefonie co by nie mówić flagowym swego czasu.
na pewno odrzuć S8 przez brak aktualizacji


@Dejwi996:
i z powodu braku aktualizacji co miesiąc telefon jest nieużywalny?

@Mathas:
czytaj ze zrozumieniem a propos baterii, wiedziałeś o niskiej pojemności baterii, wziąłeś telefon i psioczysz? XD
ty mądry czy tak niezbyt?

@Vladimir_Kotkov:
S8 ale pamiętaj, że ekrany się wypalają i bateria to nie wszystko
https://www.kimovil.com/pl/porownac
porównaj sobie bezpośrednio i wybierz co ci potrzebne
@PanKracy582 Po pierwsze - Samsung prowadzi #!$%@?ą politykę dbania o swoje starsze telefony, w tym flagowce. Dwa lata wsparcia w czasach gdzie telefony między sobą nie różnią się praktycznie niczym to jest żart. Dwa, przypominam, że S8 to ich dawny flagowiec. Telefon, który miał zajebistą sprzedaż, a bateria jest dramatyczna. Dlatego po prostu go nie polecam. To telefon dobry na rok póki bateria jest jeszcze świeżą, później obowiązkowo do wymiany.
@PanKracy582 W co się pchałem? Dwa lata temu bateria była znośna, dzisiaj nadaje się na śmietnik. Tyle są warte Samsungi, pomijam już fakt, że telefon od momentu premiery miał 2 lata wsparcia i elo.
@PanKracy582: kij z aktualizacjami co miesiąc, S8 zatrzymało się już na Android 9 oraz kolejnych udoskonaleń One UI nie otrzyma. Jest to telefon z 2017 roku więc nowy średniak nie będzie gorszy niż stary flagowiec
W co się pchałem?


@Mathas:
no w to, co wiedziałeś czyli mała bateria, polityka dwóch dużych aktualizacji ¯\(ツ)_/¯

kij z aktualizacjami co miesiąc

@Dejwi996:
no właśnie, a się zesrałeś o to?

S8 zatrzymało się już na Android 9

tak, to wie każdy na świecie kto się zainteresuje tym telefonem :))))
+ OneUI jest w wersji 1.0, jasnym jest że nie dostanie softu i opcji jak najnowszy telefon- to logiczne