#rtveuroagd #polska #elektronika #blackfriday
Może blek frajer sie skonczył ale RTV euro AGD wali w uhmmm jak się da dalej,
chce sobie kupić Garmina Edge 130 plus,
Do wczoraj kosztował 699zł,
Dziś nowa promocja za każde wydane 500zł odejmują 50zł,
no to powinien kosztować 649zł,
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj zakupiłem Monitor Samsung Smart M5 za prawie 8 stówek i teraz jak go troche testuje to zauważyłem coś takiego na matrycy zaznaczone w czarnym kole jak by przeswietlenie wielkosci paznokcia nie jest to widoczne na czarnych tłach, czy zgłaszac to na gwarancje, przyjechać z pracy spakować i oddać do sklepu. Wziąłem FV imienną. Może ktoś sie z takim objawem spotkał ?

#monitory #komputery #hdr #
Own3d_23 - Wczoraj zakupiłem Monitor Samsung Smart M5 za prawie 8 stówek i teraz jak ...

źródło: comment_1670388916AV1PDrCM20SlDophTEMtjm.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Own3d_23: najpierw sprawdz kolory RGB - czerwony zielony niebieski, moze ktores piksele w rzedzie nie dzialaja - wtedy bedzie raz widac a raz nie. Jak caly czas to jeszcze jedna opcja:

jasne przebarwienia w ksztalcie plam to czesto wynik nacisku - czesto w laptopach z gownolitu sie na ekranach robi
  • Odpowiedz
  • 0
Niestety wzialem rezerwacje do sklepu z odbiorem osobistym. Byłem zaniosłem i zglosilem o wymiane całego monitora na nowy. Zaznaczyłem że nie zgadzam sie na naprawe obecnego. Jezeli to nie zalatwi sprawy to zwrot kasy
  • Odpowiedz
Mirki pomocy bo mnie szlag niedługo trafi.
Od paru tygodni czytam sobie o telewizorach bo chcę kupić nowy.
Ale im więcej się dowiaduje tym więcej pytań i niepewności mam....

- Czy wszystkie współczesne telewizory narażone są na ghosting ?
Jeżeli nie to możecie mi napisać na co mam zwracać uwagę żeby tego badziewa uniknąć ?
n0xx - Mirki pomocy bo mnie szlag niedługo trafi.
Od paru tygodni czytam sobie o tel...

źródło: comment_1670326485iHwqhB2qsOxogWjTEUqNmr.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- Czy wszystkie współczesne telewizory narażone są na ghosting ?


@n0xx: Nie, w OLEDach nie występuje bo mają praktycznie natychmiastowy czas reakcji

Jeżeli nie to możecie mi napisać na co mam zwracać uwagę żeby tego badziewa uniknąć ?

Jak masz budżet to
  • Odpowiedz
  • 0
#rtveuroagd hej wiecie czy mozna obecnie jakis kod rabatowy wyrwac chocby pare dyszek? @Rtveuragd moze profil aktywny i cos poratujecie?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na tak tanim TV smart bedzie blagal zeby go wyłączyc. Sam skusilem sie na tlc 50cali z androidem po tym jak dzieciaki stlukly mi tv sony. Po 10 minutach spowrotem podłączyłem miboxa. Katastrofa
  • Odpowiedz
#zakupy #sklepy
Jak to jest z ubezpieczeniami w popularnych sklepach z elektroniką #mediaexpert #mediamarkt #rtveuroagd?

Sprzedawcy je wciskają, ale często słyszę od znajomych, że jak popsują sprzęt a mają ubezpieczenie, to dostają nowe od sklepu.
Więc co, warto dokupować te ubezpieczenia czy nie?
artur-tyminski - #zakupy #sklepy 
Jak to jest z ubezpieczeniami w popularnych sklepa...

źródło: comment_1670064335UO7jgQsmwSR8BcCyytgfZ1.jpg

Pobierz

Bierzesz ubezpieczenie produktu w tych sklepach?

  • Tak 7.5% (4)
  • Nie 86.8% (46)
  • Czasem tak 5.7% (3)

Oddanych głosów: 53

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@artur-tyminski: W Komputroniku miałem wykupione dodatkowe ubezpieczenie na telefon. Nie działa, kosztami naprawy i tak zostałem obciążony Ja. Zwykle nabijanie frajerów w bambuko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sierpien22: Telefon przez przypadek się zalał od czego był ubezpieczony. Odmówili wypłacenia bo serwis dopatrzył się, że uszkodzona została membrana głośnika i tamtędy przedostała się woda. Jak można uszkodzić membranę pod metalową osłoną głośnika nie mam pojęcia. Ale podobno to moja wina bo nieodpowiednio użytkowałem sprzęt.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kurdebele, nie wiedziałem, że zwrot zakupów internetowych do Euro jest na mój koszt. Czym najlepiej byłoby wysłać im paczkę? Nie jakaś duża, bo to słuchawki nauszne.
#rtveuroagd #kurier
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LeslieDancer:
Najtaniej wyjdzie Pocztex koperta firmowa do 1 kg (o ile się zmieszczą).
Koszt takiej przesyłki przy wygenerowaniu (i wydrukowaniu) etykiety na stronie Poczty to 13 zł.
Jak się nie zmieszczą, to kolejny jest gabaryt S (9 cm x 40 cm x 65 cm) za 14 zł oraz gabaryt M (20 cm x 40 cm x 65 cm) za 16 zł.

Koperty Pocztex
  • Odpowiedz
Kupiłem coś na RTV euro AGD i teraz z tego samego numeru gdzie napisali mi ze zamówienie jest do odebrania wysyłają mi spam, np przeglądałem lodówki i wysyłają mi SMS ze maja lodówki dla mnie. Nie wyrażałem żadnej zgody, nie mam nic zaznaczone ani w RTV ani Orange. Jak to wyłączyć? Dlaczego są tak bezczelni? Zablkowalmbym normalnie ale co, nie dostanę następnym razem wiadomości dot zamówienia xd

#telemarketing #rtveuroagd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamiętacie ten wpis? https://www.wykop.pl/wpis/68534741/ja-pier-jak-mnie-wkurzaja-takie-janusze-to-juz-kol/
Cóż... Okazuje się, że nie tylko prywaciarze na Allegro stosują takie metody. Zamówiłem kilka rzeczy w RTV Euro AGD. Dzisiaj dostałem wiadomość, że uszkodzili jakiś produkt i czy chcę anulować, czy chcę czekać, ale nie wiadomo ile. Nie powiedzieli mi na infolinii ani w emailu o jaki produkt chodzi, z czterech przeze mnie zamówionych. Próbowałem tę informację od nich wydobyć, ale jakoś opornie idzie. W oczekiwaniu na ich
sierramikebravo - Pamiętacie ten wpis? https://www.wykop.pl/wpis/68534741/ja-pier-jak...

źródło: comment_1669217810qyl92jRxjYtgrr47FgR42n.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Byłem dzisiaj w Euro i Media expert żeby pooglądać sprzęt AGD - w szczególności piekarniki. Jestem zażenowany jakością sprzedawanego obecnie sprzętu.
W piekarnikach na górze drzwi sam plastik, albo błyszczący jak w chińskich zabawkach, albo odlany w taki sposób jakby kto nożyczkami wycinał otwory wentylacyjne.
Z zewnątrz też z reguły tandeta, pokrętła rozklekotane od nowości, strach tego dotykać. Tylko Siemens i Bosch jako tako wyglądał (chociaż Bosch z prowadnicami teleskopowymi to wydatek
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rtveuroagd
Korzystał ktoś z ich opcji wniesienia sprzętu? Chodzi mi o ten pakiet podstawowy za 59 za sztukę, pralka, suszarka i lodówka. Legitnie wnoszą czy są jakieś kruczki?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@i4004: sony podobno ma bardzo słaby dzwięk, philips ma fajny i można dołożyć głośniki z tyłu ale popatrz sobie na polk mini ax
  • Odpowiedz
Moze macie jakieś porady do ugrania największego rabatu na AGD? Przymierzam się do zakupu AGD do mieszkania, ale na euro RTV nie maja promki oficjalnie na 5ty produkt gratis. Czy myślicie, ze jak pójdę do sklepu to jakoś to ugram? Wiem, ze media expert ma coś takiego, ale nie maja takich rzeczy jak chce. #mediaexpert #mediamarkt #rtveuroagd #deweloperka #agd
ashwaganda - Moze macie jakieś porady do ugrania największego rabatu na AGD? Przymier...

źródło: comment_1668336897uScngp8ASlAimV2ZbIqmsH.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@c43amg: Nie korzystam
@sign: Weź tez pod uwagę ze specjalnie zrobiłem taki koszyk pod promocje producentów. Samsung daje mi 500 zł zwrotu za piekarnik plus lodówkę i elektrolux 300 za opłacenie rachunków
  • Odpowiedz