Wpis z mikrobloga

@mikkele92: Czasem się trafiają jakie promocje na wielosztukach np. drugi produkt -20%, trzeci -30%... piąty -99%. Co kilka miesięcy są i często jak jeden market to ogłosi to i inne idą tą samą drogą. Tak od razu to ciężko coś wybrać.
Wiem też, że np. w euro mają coś takiego jak gwarancja najniższych cen. I np. jak powiesz, że produkt X w mediamarkt jest o 100zł taniej to oni to sprawdzą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vadzior: no mogą sobie zapewniać gwarancję najniższej ceny jak mają modele robione tylko dla nich różniące się 1 cyfrą i przeważnie jakąś głupotą. To samo inne nasze wielkie markety
@seboxtc: nie wiem czy tak kombinują, brałem tv w euro, ale ten sam był o 500zł taniej w expercie czy tam mediamarkcie. Zrobili mi też cenę o 500zł nizszą, a kupiłem u nich bo jako jedyni mieli promke od producenta tv, że dodają słuchawki gratis.
elektro dają 5 produkt za 1zł


@Notakaprawda: ja piszę o sytuacji wyjściowej, bez promocji. Praktycznie w każdym sklepie da się negocjować, widocznie u was jest inna polityka, ale to nie znaczy, że trzeba się nad zapytać, bo ja w sumie się targuję dla sportu i w Mediaexpert i w butiku na ciuchy często dostaję rabat. A Ty w kółko, że niemożliwe, bo u Ciebie tak nie ma.
@Notakaprawda: zwykły telefon, nawet nie z flagowych. I znowu piszesz "ewentualnie" gdzie mam inne doświadczenia.
Na ciuchy koło 10%, na telefon stówkę, a zakupy były na ponad 1k, ale już nie pamiętam czy 1200 czy 1400