Wpis z mikrobloga

Wczoraj zakupiłem Monitor Samsung Smart M5 za prawie 8 stówek i teraz jak go troche testuje to zauważyłem coś takiego na matrycy zaznaczone w czarnym kole jak by przeswietlenie wielkosci paznokcia nie jest to widoczne na czarnych tłach, czy zgłaszac to na gwarancje, przyjechać z pracy spakować i oddać do sklepu. Wziąłem FV imienną. Może ktoś sie z takim objawem spotkał ?

#monitory #komputery #hdr #samsung #ips #usterka #rtveuroagd #gwarancja
Own3d_23 - Wczoraj zakupiłem Monitor Samsung Smart M5 za prawie 8 stówek i teraz jak ...

źródło: comment_1670388916AV1PDrCM20SlDophTEMtjm.jpg

Pobierz
  • 8
@Own3d_23: najpierw sprawdz kolory RGB - czerwony zielony niebieski, moze ktores piksele w rzedzie nie dzialaja - wtedy bedzie raz widac a raz nie. Jak caly czas to jeszcze jedna opcja:

jasne przebarwienia w ksztalcie plam to czesto wynik nacisku - czesto w laptopach z gownolitu sie na ekranach robi
@Own3d_23: o ile brałeś przez Internet to zworot. To jest wada dyfuzora podświetlenia, błąd przy składaniu matrycy, jakaś odgniotka od środka. Z gwarancja czy rękojmia to nie być różnie, mogą uznać a mogą powiedzieć że jest w normie i męcz się pan z tym
  • 0
Niestety wzialem rezerwacje do sklepu z odbiorem osobistym. Byłem zaniosłem i zglosilem o wymiane całego monitora na nowy. Zaznaczyłem że nie zgadzam sie na naprawe obecnego. Jezeli to nie zalatwi sprawy to zwrot kasy