Witam, w RTV Euro AGD kupiłem monitor, który przyszedł z rozlaną matrycą, w ten sam dzień napisałem maila do sklepu, a w następnym dniu roboczym przez stronę wysłałem reklamację na rękojmie. Sklep wysłał monitor do autoryzowanego serwisu LG i po jakimś czasie sklep odesłał monitor do mnie bez żadnej naprawy/wymiany lub zwrotu pieniędzy tak jak uwzględniłem w reklamacji. Czy ktoś doradzi co mogę zrobić w takiej sytuacji? Dodam, że został zakupiony 16.08.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
snatme
- 0
konto usunięte via Wykop
- 1
@snatme: masz ostatni dzień żeby oddać bez podania przyczyny

Bed_Kriczer
via Wykop- 1
@F_S_D: Ja takie rzeczy zamawiam prze Allegro. Mam program ochrony kupujących i jak sklep ma wątpliwości to niech się buja z większym od siebie. Mi Allegro oddaje hajs.
Jak wygląda prawo w gwarancji? Zgłosiłem słuchawki z tytułu gwarancji. Przez 14 dni sklep oraz serwis milczeli. Zadzwoniłem 14 dnia i powiedziałem, że skoro siedzą cicho, to chce zwrotu pieniędzy. Sklep i serwis bronią się, że nie mam do tego prawa, ponieważ obowiązuje w gwarancji to co jest napisane w karcie gwarancyjnej. No okej.
Sprawdzam kartę gwarancyjna, a tam cisza ile mają czasu. Za to na stronie UKOiK jest określone:
Sprawdzam kartę gwarancyjna, a tam cisza ile mają czasu. Za to na stronie UKOiK jest określone:
Gwarant musi
@Adolf_Cartman: Do końca to ani ty ani oni. Ty nie masz bo po 14 dniach nie traktuje się przy gwarancji roszczenia jako uznanego a oni ze nie musza tego naprawić szybciej niż 14 dni ale w zasadzie konsekwencje za przekroczenie tego terminu są żadne
@Adolf_Cartman:
masz rację - jest po Twojej stronie, tylko co z tego? dokładnie tak jak napisał @Adams_GA - są w zwłoce, ale niczego na tym nie ugrasz.
wydaje mi się, że sprawa jest po mojej stronie.
masz rację - jest po Twojej stronie, tylko co z tego? dokładnie tak jak napisał @Adams_GA - są w zwłoce, ale niczego na tym nie ugrasz.
- 0
Przy zwrocie produktu wziętego na raty 0% muszę informować bank czy sklep robi to automatycznie?
#rtveuroagd #raty
#rtveuroagd #raty
Cześć,
Chciałbym podzielić się z Wami "wrażeniami" po zakupie nowej konsoli w sklepie RTV EURO AGD oraz przestrzec przed zakupem. Pamiętajcie, że macie swoje prawa i jeśli nawet zauważycie lekkie pęknięcie na opakowaniu zgłaszajcie reklamację: w sklepie, u kuriera oraz w UOKIK jeśli sklep odmawia reklamacji.
Na przełomie lipca oraz sierpnia wiele sklepów korzystało z obniżki Sony i sprzedawało konsolę PS5 po obniżonej cenie ok 2400 zł. 3 sierpnia próbowałem zakupić zestaw PS5 +
Chciałbym podzielić się z Wami "wrażeniami" po zakupie nowej konsoli w sklepie RTV EURO AGD oraz przestrzec przed zakupem. Pamiętajcie, że macie swoje prawa i jeśli nawet zauważycie lekkie pęknięcie na opakowaniu zgłaszajcie reklamację: w sklepie, u kuriera oraz w UOKIK jeśli sklep odmawia reklamacji.
Na przełomie lipca oraz sierpnia wiele sklepów korzystało z obniżki Sony i sprzedawało konsolę PS5 po obniżonej cenie ok 2400 zł. 3 sierpnia próbowałem zakupić zestaw PS5 +
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 1
@ElCazador: ale s-------e, tfu za takie podejście do klienta i tfu na kurierów którzy tak zostawiają paczki
Uważajcie na ten szajski sklep RTV EURO AGD!!! Przysyłają towary kurierem swojego własnego sklepu RTV, paczki są już otwierane, a wewnątrz znajduje się zawsze jakaś skaza, która na pierwszy rzut oka jest niewidoczna! Przy próbie zwrotu towaru obniżają jego wartość o 35%, twierdząc, że to ty jesteś sprawcą uszkodzenia! Dziadostwo, a nie sklep! To nie przypadek bo miałem tak z 2 produktami! Życzę im wszystkiego najgorszego! Amen
#rtv #rtveuroagd
#rtv #rtveuroagd
@mkorsov musiałeś źle wylosować, przy odbiorze masz prawo obejrzeć wszystko i nie odebrać jak coś jest nie halo (trykniety karton na rogu itp)
- 0
@mkorsov: oczywista sprawa, ale czy jesteś w stanie przy odbiorze dotstrzec to, gdy paczka wygląda dobrze? Przez to odbarcie kranu obniżyli mi wartość produktu o 35%, a więc o 150zł. Z ręką na sercu mówię, że ja tego nie zrobiłem.
źródło: IMG_20230814_121944
Pobierz- 0
elo Mircy,
mam pytanko - moi staruszkowie chcą zakupić monitoring na działkę. 3 - 4 kamery z przesyłaniem obrazu na telefon w razie co (z czego trzy zewnetrzne, w miarę odporne na warunki pogodowe). Przyznam szczerze, oblatany w temacie nie jestem. Jedyne kryterium to jakość do ceny. Nie za miliony monet, ale też nie jakiś badziew. Co byście polecali? Ewentualnie jakie strony przejrzeć i jakich rozwiązań/producentów unikać? Thx z góry za pomoc.
mam pytanko - moi staruszkowie chcą zakupić monitoring na działkę. 3 - 4 kamery z przesyłaniem obrazu na telefon w razie co (z czego trzy zewnetrzne, w miarę odporne na warunki pogodowe). Przyznam szczerze, oblatany w temacie nie jestem. Jedyne kryterium to jakość do ceny. Nie za miliony monet, ale też nie jakiś badziew. Co byście polecali? Ewentualnie jakie strony przejrzeć i jakich rozwiązań/producentów unikać? Thx z góry za pomoc.
Mam dość okazyjnie do odkupienia słuchawki Sony WH1000XM5 od człowieka, który dostał je przy zakupie telefonu Sony. Faktura z rtv euro agd, która może mi przesłać/wydrukować. Pytanie brzmi jak w takiej sytuacji wygląda kwestia ewentualnej gwarancji? #gwarancja #sony #muzyka #rtveuroagd #prawo #niewiemjaktootagowac #elektronika #telefony #android #zakupy
jest dowód zakupu = jest gwarancja
@daawidzior normalnie, masz dowód zakupu. o imię nikt nie pyta
Czy przed oddaniem starej lodówki sprzedawcy, poza rozmrożeniem i opróżnieniem jej należy ją wyczyścić porządnie w środku? Bo po otwarciu drzwi czuć odór ze środka (stoi zamknięta już kilka dni) i zastanawiam się czy może być to powód, przez który lodówka nie zostanie zabrana
#recykling #kiciochpyta #mediaexpert #niewiemjaktootagowac #rtveuroagd
#recykling #kiciochpyta #mediaexpert #niewiemjaktootagowac #rtveuroagd
@avarage_amarena_enjoyer chyba z ludzkiej przyzwoitości warto umyć
chyba z ludzkiej przyzwoitości warto umyć
@sberatel: ale po co skoro idzie do utylizacji? I tak ze środka wyciagną co się da i od razu wyrzucą a potem do rozkręcenia i demontażu.
Chcę kupić telefon, gdzie można wyciągnąć jakiś ogólny kod rabatowy, chociażby na 50 zł?
#mediexpert #mediamarkt #rtveuroagd #xkom #cebuladeals
#mediexpert #mediamarkt #rtveuroagd #xkom #cebuladeals
@Jacques-Pierre: xkom w aplikacji otwierasz boxy, czasem wpadaja jakies telefony taniej
- 1
@Ademu Niestety mam Millenium i PKO :c
orientujecie się mircy czy w jakichś #rtveuroagd lub #mediaexpert można wypróbować #sluchawki kostne ? rozważam zakup na #rower ale chciałbym najpierw sprawdzić jak to wygląda, a w zasadzie brzmi :D
@krzysztofer77 Pod muzykę średnio, żeby nie powiedzieć, że słabo (zwłaszcza jeżeli słuchasz muzyki z większą ilością basu). Za to pod audiobooki i podcasty jest bardzo dobrze i w zasadzie nic więcej nie trzeba.
Przy ruchliwych ulicach i hałaśliwych obszarach jest problem, bo musisz zwiększyć poziom głośności, jeśli już wcześniej nie wykorzystałeś całego zapasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od strony komfortu użytkowania nie ma żadnych problemów, nawet w
Przy ruchliwych ulicach i hałaśliwych obszarach jest problem, bo musisz zwiększyć poziom głośności, jeśli już wcześniej nie wykorzystałeś całego zapasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od strony komfortu użytkowania nie ma żadnych problemów, nawet w
@MoonlightSh: Przy basie zaczynają pierdzieć i słychać że coś lata w środku.
Jedne mi wymienili ale to nie Garmin i nie dają nowej gwarancji
↓ wiem co mówię :)
Jedne mi wymienili ale to nie Garmin i nie dają nowej gwarancji
↓ wiem co mówię :)
źródło: IMG_3484
PobierzSiemanko. Skuszony całkiem pozytywnymi opiniami i specyfikacją, kupiłem ten wentylator do swojego niedużego pokoju: https://www.euro.com.pl/wentylatory-i-klimatory/webber-wb1820-czarny.bhtml
Niestety, może robi on wiele rzeczy, ale słabo spełnia podstawowe zadanie, a mianowicie chłodzenie. Do tego jest dość głośny. Czy ktoś orientuje się, jak jest ze zwrotami takich zakupów w RTV Euro AGD? Zwrot przejdzie, jeśli produkt został rozpakowany?
Ktoś inny też się przejechał na tym zakupie?
#rtveuroagd #wentylacja #agd #
Niestety, może robi on wiele rzeczy, ale słabo spełnia podstawowe zadanie, a mianowicie chłodzenie. Do tego jest dość głośny. Czy ktoś orientuje się, jak jest ze zwrotami takich zakupów w RTV Euro AGD? Zwrot przejdzie, jeśli produkt został rozpakowany?
Ktoś inny też się przejechał na tym zakupie?
#rtveuroagd #wentylacja #agd #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
ak podasz powód odstąpienia od umowy: brak chłodzenia, to Cię wyśmieją. Masz 14 dni, zeby odstapic od umowy, ale lepiej powiedz, ze kolor ci do scian nie pasuje raczej, niz ze odstepujesz na podstawie niezgodnosci z opisem, bo Cie zjedzą.
@foronetopiconly: Nie trzeba podawać powodu odstąpienia.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Asterka_Boza: a są tv bez epg? skoro to jest obecnie cyfrowa transmisja i te dane są tam przesyłane
- 0
Czy do reklamacji zakupionego sprzętu w Euro AGD potrzebny jest paragon? Niestety przestała mi ładować prawa słuchawka, paragon zgubiłem a jedyne co mam to numer zrealizowanej rezerwacji na moim koncie na ich stronie.
#rtveuroagd #pytanie
#rtveuroagd #pytanie
Ktoś coś jakiś kod rabatowy online do RTVeuroAGD na odkurzacze pionowe? #rtveuroagd #kodrabatowy
konto usunięte via Wykop
- 0
@Kostek2107: w środę będzie mnożnik 5x punktów Payback w sklepach Euro
#komputery #gry #gaming #monitory #pcmasterrace #morele #xkom #komputronik #rtveuroagd
Chce kupic monitor ktory z tych sklepow jest najlepszy jesli chodzi o ewentualne problemy wady zwroty w produkcie gdyby cos? morele komputronik moze przez allegro moze xkom, cos pewnego z dobrym supportem
Chce kupic monitor ktory z tych sklepow jest najlepszy jesli chodzi o ewentualne problemy wady zwroty w produkcie gdyby cos? morele komputronik moze przez allegro moze xkom, cos pewnego z dobrym supportem
@jozinzbazin_bozy: morele wyślę ci powystawowe gowno ze zwrotu po czym cię osika mówiąc, ze tak nie było i to twoja wina. Z komputronika korzystałem ostatni raz kilkanaście lat temu, rtveuroagd korzystam regularnie. Aczkolwiek w x-kom masz 14 dni na zwrot nawet otwartego przedmiotu bez podania przyczyny, zarówno dla zakupów stacjonarnie jak i internetowo. W żadnym z tych sklepów nie mialem tez problemów z reklamacją (poza morele, ale tam kupuje tylko
@Megawonsz_dziewienc: w morele net też możesz zwracać bez problemu otwartego. ludzie mają jakieś urojenia na ich temat.
Chętnie kupię iPhone 14 Pro - który sklep zaoferuje mi 20 rat 0%? 6-10 rat 0% na ten model przy jednoczesnym oferowaniu innych modeli androida ratami 20x0% mnie nie zadowala i oczekuje oferty specjalnej. #mediaexpert #mediamarkt #neonet #rtveuroagd #komputronik
#agd #rtveuroagd #zakupy #remontujzwykopem
Mirki, nowa pralka zakupiona w RTV Euro AGD, brzydko pracuje, bęben krzywo się kręci na pusto co powoduje, że po dołożeniu wsadu stuka o obudowę.
Nie chcę naprawy, gwarancji, wizyt serwisanta, chcę to zwrócić i kupić coś innego producenta.
Jak do tego podejść? Odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni od momentu wydania? Taką opcję sami opisują na stronie.
Mirki, nowa pralka zakupiona w RTV Euro AGD, brzydko pracuje, bęben krzywo się kręci na pusto co powoduje, że po dołożeniu wsadu stuka o obudowę.
Nie chcę naprawy, gwarancji, wizyt serwisanta, chcę to zwrócić i kupić coś innego producenta.
Jak do tego podejść? Odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni od momentu wydania? Taką opcję sami opisują na stronie.
@WatchYourBack To oddaj i tyle, masz prawo do zwrotu
- 2
@thewickerman88 @Dzienny @darek-jg @Pitaq pralka odesłana na palecie na mój koszt (kurier DPD, około 200 zł), zabezpieczyłem solidnie na czas wysyłki. Przyjęli, kasę zwrócili szybko więc w sumie nie wiem czy mogę polecić. Sklep RTV Euro AGD mogę, Samsunga w kwestii pralek już nie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Co warto dodać, zwrócić do najbliższego sklepu można tylko jeśli towar jest nieodpakowany. Po odpakowaniu tylko
Co warto dodać, zwrócić do najbliższego sklepu można tylko jeśli towar jest nieodpakowany. Po odpakowaniu tylko
chłop kupił ram i mu anulowali bo "produkt się uszkodził XDD"
https://www.pepper.pl/promocje/pamiec-ram-team-group-elite-ddr4-16gb-2666-cl19-673319
#rtveuroagd
ha tfu
https://www.pepper.pl/promocje/pamiec-ram-team-group-elite-ddr4-16gb-2666-cl19-673319
#rtveuroagd
ha tfu
Kupiłem rok temu #laptop #dell w #rtveuroagd, gwarancja na 2 lata. Od jakiegoś czasu mam luźne wejście audio, być może musiałem pociągnąć raz za mocno za kabel, ale nie wiem. Audio działa normalnie, ale lekkie poruszenie lapkiem potrafi rozłączyć głośniki/słuchawki od laptopa. Mógłbym pokombinować z naprawą tego samemu/wymianą wejścia albo z adapterami USB, natomiast tak się zastanawiam czy warto pokminić nad oddaniem tego na gwarancje?
@ElMatadore: Próbuj ale najpewniej dostaniesz odpowiedź że to zwykłe zużycie albo błąd użytkownika i elo.
@ElMatadore: warto, przy okazji machnąć tekst o grzaniu się, to Ci pastę wymienią.
Którą zmienia się raz na rok, albo i mniej
Którą zmienia się raz na rok, albo i mniej
- 0
#rtveuroagd Miał ktoś z nimi kiedyś problemy z dostawą? Widzę, że mają dodatkowo płatne przedziały godzinowe dostawy, jednak 10:00-20:00 jest dostawa za darmo. Co jeśli nie będzie mnie w tym czasie w domu? Nawet ma opcji żeby pod mieszkaniem zostawił, bo nie wnoszą za friko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytanie #kiciochpyta #telewizory
#pytanie #kiciochpyta #telewizory






























